مانتو – فروشگاه لباس مکس بکس

بلکه در هر ساعت از شبانه روز و از هر جای ایران بتوانید کالا و پوشاک مورد نیاز خود را تهیه نمایید. پارچه ریون دارای ضخامت کم و قابلیت کشسانی بالایی است و از جنس الیاف مصنوعی است که بیشتر مورد پسند دختر خانم ها است. مانتوهای کتان برای فصل پاییز و زمستان مناسبند زیرا دارای جنس مقاوم و ضخیمی هستند که درخشندگی بالایی دارند. مانتوهایی که از جنس پلی استراند بسیار سبکند و مقاومت بالایی دارند ، از الیاف مصنوعی تشکیل شده اند و چروک نمی شوند اما در مواقع لزوم هم به راحتی و آسانی اتو میشوند.

از ساده ها پرهیز نکنید ولی طرح هایی که شما را به هیجان وادارد هم برای سن و سال شما قطعا بعنوان انتخابی مناسب در اختیار شما خواهد بود. اگر در انتخاب رنگ مانتو سرگردان هستید ، کیف یا کفش تان را به عنوان شاخص قرار دهید و رنگ مانتو خود را با کیف یا کفشتان ست کنید اما هیچگاه از شال تا کفشتان را یک رنگ ست نکنید.

انواع کفش های لوفر شامل لوفر اورلاند- لوفر پنی- لوفر تاسل- لوفر گوچی- لوفر بلژیکی- لوفر ویلد اسمیت است. نسبت به انواع مدل های کفش ، این بوت ها سبک تر، گشاد تر و هواخور بیشتری دارد و راه رفتن در آن بسیار راحت است. اگر از آن دسته دخترهایی هم هستید که ترجیح میدهید همیشه کم سن و سال تر و انرژیتیکدیده شوید، بهتر است مانتوهای دخترانه مانتوسنتر را وارد کمد لباستان کنید. البته این ایده برای برخی از دختر خانم های عزیز خواهد بود نه همه ولی پیشنهاد میکنیم برای یکبار هم که شده از مدلهای ترند مانتوسنتر را بپوشید.

خرید مانتو دخترانه برای هرکدوم از شما دخترخانمهای عزیز هم اتفاق افتاده که با پوشیدن یک مانتو، دوستان یا آشنایان به شما بگویند که سن شما کمتر یا بالاتر نشان داده میشود. برای یک مهمانی و مراسم شب رسمی پوشیدن یک مانتو معمولی اصلا مناسب نیست و سعی کنید از قبل یک مانتو مجلسی برای خود تهیه کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید