مدل مانتوهای لاکچری عیدانه و جدیدترین مدل شلوار بیتلی 1402

همه چیز را در مورد مد و استایل فلورال یا گل گلی (Floral style) اینجا بخوانید. اگرچه رنگ سفید میتواند با هر رنگی ترکیب فوقالعادهای بسازد اما هیچ چیز به اندازه ترکیب آن با بنفش، چشمگیر نیست. برخی از این ترکیبهای رنگی شامل سبز و زرد، آبی کمرنگ و صورتی، مشکی و نارنجی و بنفش و سفید هستند. آقایانِ این تیپی ترجیح میدهند در محل کار از کت و شلوارهای سورمهای، مشکی یا خاکستری و بلوزهای رنگ روشن استفاده کنند. البته همان طور که قبلا هم گفتیم، این مسئله کاملا به سلیقه مشتری بستگی دارد.

تناسب قد مانتو با قد فرد: یک قانون کلی در زمینه انتخاب قد مانتو وجود دارد. توصیه میکنیم در انتخاب لباس آگاهانه قدم بردارید، چرا که برداشت دیگران از شخصیت شما تا حد زیادی به لباسی که میپوشید بستگی دارد. طول این لباس اغلب تا بالای زانو میباشد و دامن این لباس، مدادی شکل است. این لباس بازگو کننده ی فرهنگ غنی و پر جزئیات چین میباشد. این ترکیب رنگ باعث میشود پوستتان کرمی به نظر برسد و از سوی دیگر، استایل زنانهای داشته باشید.

همچنین، بیشتر آنها درونگرا هستند و خیلی وقتها یکنواخت و کسلکننده به نظر میرسند. شاید به نظر بیاید جوراب اهمیت چندانی در رسمی پوشیدن شما نداشته باشد اما تصورتان اشتباه است. این قبیل افراد طوری لباس میپوشند تا با محیطی که قرار است در آن حضور پیدا کنند هماهنگ باشند. اگر یک لباس عالی پیدا کردید و برایتان بزرگ است، آن را پیش یک خیاط حرفهای ببرید تا برایتان درست کند. بسیاری از چیزهایی که در روان آدمی میگذرد به دلیل عادات رفتاری و هنجارهای اجتماعی مجال بروز پیدا نمیکند.

طرز لباس پوشیدن هر آدمی گویای شخصیت اوست. این طرز لباس پوشیدن که بیشتر در جوانترها مشاهده میشود به نوعی مقابله با هنجارهای جامعه است. اما طرز لباس پوشیدن از جمله معدود شاخصهایی است که اطلاعات زیادی را پیرامون شخصیت و جهانبینی هر فرد در اختیار بیننده قرار میدهد. در ادامه، شش تیپِ لباس پوشیدن را با یکدیگر بررسی میکنیم و به شما خواهیم گفت هر یک از این تیپها حامل چه نوع اطلاعات شخصیتی است.

دیدگاهتان را بنویسید