مدل مانتو جدید سال 2022 رسمی، مجلسی و اسپرت (120 عکس جدید)

اگر برای دوخت لچک از طلا استفاده شود، قیمت آن خیلی بالا میرود. سرپوش زنان بختیاری شامل لچک و مِینا است. زنان بختیاری جومه یا پیراهنی تا سر زانو تن میکنند که گاهی دو طرفش چاک دارد. لباس مردان بختیاری چوقا است که روی آن خطهای سیاه و سفید موازی میبییند.

اما آنچه تنوع زیادی دارد، کلاه مردان است که مدل و سبک متفاوتی دارد. به لباس محلی مردان دوزملی آرغالیخ میگفتهاند. برای این که شیک پوش به نظر برسید باید اکسسوری های مناسبی را انتخاب نمایید. اما برای این کار بهتر است یک سری نکات و ایده هایی را برای شیک پوش بودن رعایت کنید که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. ممکن است استفاده از رنگهای خنثی مانند قهوهای مایل به زرد در استایل دشوار باشد و باعث شود که ظاهر بینظمی داشته باشید اما اگر این رنگ را با رنگهای غلیظی مانند عنابی سیر ترکیب کنید ظاهر فوقالعادهای پیدا میکنید.

استفاده کردن از این کفش مردانه در بین دانشجویان دانشگاه آکسفورد باعث محبوبیت و رواج آن دربین مردم شد. این امر باعث می شود تا هنگام استفاده روزمره و طولانیمدت کمر درد و پا درد نگیرید. یکی از موارد مهمی که هنگام خرید باید در نظر بگیرید، استفاده مورد نظر شما از لباس است. لباس مردانه شامل شلواریست که از بالا گشاد و در ساق پا تنگ میشود.

این پیراهنها زمانی جذابیت خود را بیشتر نشان میدهند که با شلوار کتان مردانه همراه باشند. این مدل مانتوها را معمولا با یک شلوار جین جذب، کتان جذب و یا دمپا ست میکنند. لازم به ذکر است که نمی توان در این فروشگاه ها به آسانی خرید مانتو مجلسی شیک انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید