مدل مانتو جدید سال 2022 رسمی، مجلسی و اسپرت (120 عکس جدید)

انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث میشود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسبتر دیده بشوید. در واقع این مدل جدید مانتو بانوان بدن آنها را می پوشاند ولی اجازه دیده شدن لباس های زیرین را می دهد.

فروشگاهی را در نظر بگیرید که برای پاهای درحال رشد کفش داشته باشد. دسته بندی متنوعی برای مانتو ها در نظر گرفته می شود که رایج ترین آن ها عبارتند از مانتو روزمره، اسپرت، رسمی، اداری، مجلسی، شنل و پانچو. بر همین اساس تا مدت زیادی در بعضی از مناطق جهان به همه نوع کفشی که برای ورزش استفاده میشد”اسنیکرز” می گفتند.

دکتر برنر می گوید:”هیچ پشتیبانی برای پاشنه یا قوس پا نیست و هیچ طراحی برای جذب شوک های وارد به پا وجود ندارد. نکات بسیار مهمی در انتخاب مانتو وجود دارد که مهم ترین آن فرم اندام و قدتان است. باید سایز پالتو به شکلی انتخاب شود که فضای کافی برای پوشیدن چند لایه لباس نسبتا قطور زیر آن وجود داشته باشد.

مانتوهای کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست. این محصولات معمولا طراحی ویژه ای دارند و همین امر سبب می شود سبک خاصی داشته باشند. این خانم ها بهتر است از رنگ های آبی ملایم؛ آبی سیر،قهوه ای و بژ استفاده کنند و رنگ هایی مثل قرمز، زرد، نارنجی، سفید، ارغوانی، صورتی پرهیز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید