مدل های مانتو / با بهترین مدل های مانتو آشنا شوید / بررسی انواع مانتو

همچنین مانتوهایی که در دوخت آن ها از پارچههای بافت دار یا پارچه های براق در قسمت سینه استفاده شده نیز چنین تاثیری را دارند. همچنین انواع مدل مانتو مجلسی رنگی، مدل های لوکس ولاکچری، جلوباز و غیره توسط مزون بزرگ گالانت ارائه می شود. مدل مانتو خامه دوزی از انواع طرح های شیک و خاص می باشند که دارای رنگ هایی متنوع هستند.

برای دوخت مانتوهای بهاره از پارچه های خامه دوزی شده استفاده می شود. در دنیای مد از این مدل در موقعیت های گوناگونی مانند موقعیت های رسمی و کژوال استفاده می کنند. مانتوهای بهاره گلدار یکی از گزینه های محبوب نزد خانم هایی است که دوست دارند مانتویی را با تم های بهاره انتخاب کنند.

بهتر است بعد از انتخاب یک مانتو بهاری زیبا و گلدار اکسسوری خود را سادهتر انتخاب کنید. اغلب مانتوهای بهاری و تابستانی با پارچههای سبکی مانند لینن و پارچههای نخی دوخته میشوند و برای داشتن یک مانتو زنانه شیک میتوانید به سراغ انواع پارچه کرپ بروید. مانتو یکی از اصلی ترین پوشش های بانوان در بیرون از منزل و موقعیت های مختلف محسوب می شود.

این مانتو نشانههایی از استایل و پوشش خانمهای ایرانی در قدیم دارد که به شکل مدرن امروزی درآمده است. از دیگر سو، کفش اسپرت برای تمام ردههای سنی مناسب بوده و قابلیت ستشدن با بسیاری از استایل ها را دارد. به هر حال خرید مانتو با هر قیمتی به بودجه ی شما بستگی دارد.

اما خرید از چنین مزون هایی همیشه به معنای خاص ترین و شیک ترین مانتو نیست. قیمت مانتوها معمولا خیلی بالا نیست. مانتوهای گلدار در انواع مختلفی در بازار موجود هستند، یکی از انواع این مانتوها که امسال جزو ترندها می باشد، مانتو با طرح بابونه است که استایل شما را خاص و زیبا و بهاری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید