مدل های مانتو / با بهترین مدل های مانتو آشنا شوید / بررسی انواع مانتو

با موفقیت تیم در مسابقات بعدی نیز به تدریج بر تعداد هوادارانش افزوده شد. تا سال 1360 تیم استقلال با این لباس (با تغییرات کمی در شکل لوزی ها) در مسابقات حاضر می ­شد. از این لباس که با طرح های هندسی تزیین شده بود، به عنوان زیباترین لباس استقلال یاد می­ شود، طراحی هر دوی این لباس ها را شرکت آلمانی آل اشپرت به عهده داشت.

البته مانتوهای نخی ممکن است در هر طرح و رنگ و دوختی موجود باشند. کفش های چوکا جز دسته ی بوت ها قرار می گیرند البته که ساق آن ها نسبتاً کوتاه تر است. پوشیدن راحت از مزایای کفشهای بند دار است، این مدل کفش را میتوان با یک شلوار جین پوشید، مخصوصاً اگر آنها را در رنگ قهوه ای یا قهوه ای تیره انتخاب کنید.

آنها مطابق سبک مذهبی، نظامی، علمی و روستایی ساخته میشدند. گروه صنعتی البرز اقتداری ۵۰ ساله در صنعت چرم و تولید محصولات چرمی دارد. تغییرات صنعت مد و پوشاک باعث شد تا جایگزین های زیباتری برای مانتو به بازار معرفی شوند تا جایی که پوشاکی به نام مانتو از لیست لباس زنان اروپایی حذف و فراموش شد.

لباس اصل استقلال دوام بالایی داشته و با هر بار شستشو تغییر رنگ نمی­ دهد. لوگوی تیم استقلال تا کنون 6 بار تغییر کرده است، پس هنگام خرید لباس باید به لوگوی تیم حتماً توجه کنید. بعد از پیروزی انقلاب لوگوی استقلال هم تغییر یافت. ] از بحثبرانگیزترین دورههای فرهنگی است که با پیچیدگی، خودنمایی، نمایش و تمایل به شکوه و عظمت نمود یافت. اولین بازی استقلال در سال 1325 مقابل باشگاه ورزشی گیو بندر انزلی بود که یک بر صفر به نفع استقلال پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید