معرفی انواع لباس مردانه که میتوانید در تابستان بپوشید

سپس، شانههای خود را اندازه بگیرید و سپس از شانه تا انتهای آستین خود (ناحیه مچ) را اندازه بگیرید. اگر به نیکل حساسیت دارید، بهتر است شلواری با دکمههای فلزی نپوشید، در غیر این صورت دچار حساسیت در ناحیه شکم و اطراف ناف میشوید. این لباس در ناحیه باسن تنگ می شود و به تدریج هرچه به سمت حاشیه لباس برویم گشادتر میشود. خرید مانتو از فروشگاههای اینترنتی معمولا چالشهایی به همراه داره که خیلیامون تجربش کردیم مثل یکی نبودن مدل مانتو و عکسش ، یا اندازه نبودن مانتوی ارسالی و یا کیفیت پایین مانتویی که به دستت میرسه. فرقی ندارد که میخواهید به ورزشگاه بروید یا مجالس عزا و عروسی، مهم این است که با کفشهایی که به پا میکنید جلوه خوبی داشته باشید.

یکی از چیزهایی که خانم ها عموما برای عید تهیه می کنند و البته بسیار هم برایشان مهم است که خاص و زیبا باشد مانتو است. این لباس ها اغلب از پارچه های کشی تهیه میشوند برای مهمانی های شبانه مناسب هستند. این لباس برای مهمانی های زنانه بسیار جذاب و شیک است به خصوص اگر آن را با چکمه های بلند ست کنید.

این لباس مناسب مهمانی های غیررسمی میباشد و برای بدن های گلابی شکل ایده آل است چراکه شانه های جذاب شما را در معرض دید میگذارد و پایین تنه شما را جذاب تر میکند. کالج ها معمولاً دارای یک سگک و یا تسمهی تزئینی هستند که آنها را رسمیتر میکند.

این مدل لباس زنانه با پیچیده شدن یک طرف لباس به طرف دیگر و گره خوردن کمربند آن به دور کمر و یا پشت لباس، فرم اصلی خود را نشان میدهد. در سال ۱۹۶۵ زمانی که جین شریمپتن یک لباس کوتاه در جام ملبورن برتن کرد و با پاهای برهنه و سری بدون کلاه در برابر همگان حاضر شد همه را به تعجب وا داشت.

این کفش در مدل هایی همچون آکسفورد پنجه ساده، آکسفورد یک سره یا بدون درز، آکسفورد مدل زین، آکسفورد پنجه کلاهی، آکسفورد مدل بال پرنده وآکسفورد چرم، عرضه شده است. این مدل لباس زنانه از نوع کوتاه و معمولا بدون استین است و مناسب کسانی است که بدن های لاغر و کشیده دارند (ساختار بدنی آنها مستطیل شکل میباشد).

دیدگاهتان را بنویسید