معرفی انواع مدل های کفش

اما بخاطر تعریق بازیکن هنگام جنب و جوش، این جنس لباس سریعاً خیس شده و آن ها را بسیار ناراحت می­ کند. کیفیت یک لباس فوتبال باید به گونه ای باشد که رطوبت جذب آن نشده و زود خیس نشود. در انتخاب لباس فوتبال باید شرایط فصلی را نیز در نظر بگیرید.

از دیگر موردی بهحساب میآید که نیاز به توجه دارد و شما باید کفهی مناسبی را برای خرید کفش مردانه خود در نظر بگیرید. مورد نیاز را حین انجام حرکات این ورزشها عرضه میکند. در صورت نیاز به خرید مانتو مجلسی از مزون گالانت کافیست در صفحه تماس با ما با شماره تماس یا در واتساپ مزون گالانت تماس برقرار کنید.

پس قبل از خرید باید دقت کنید که جنس پارچه از پلی استر، پلی­پروپیلن، گرافیت و یا پارچه های ترکیبی باشد. با فرارسیدن فصل گرما باید به سراغ لباس های مناسب این فصل نیز برویم. این دست از لباس ها باید کاملا فیت بدن بوده و هنگام دویدن مشکلی برای بازیکن ایجاد نکنند. همچنین باید کشسانی بالایی هم داشته باشد تا هنگام انجام حرکات کششی پاره نشود.

به عنوان نمونه اگر شما شکم دار هستید بهتر است که مدل های کمردار را انتخاب نموده تا ضعف اندامی شما را بچوشاند. مثلاً می­ توانید مدل های آستین بلند پیراهن فوتبال را برای استفاده در ماه های زمستان انتخاب کنید. مدل مانتو در دهه ۶۰ شامل مانتوهایی بود که در این دوران تولید می شدند و بسیار گشاد و حتی فراتر از اورسایز بودند. اغلب مانتوهای بهاری و تابستانی با پارچههای سبکی مانند لینن و پارچههای نخی دوخته میشوند و برای داشتن یک مانتو زنانه شیک میتوانید به سراغ انواع پارچه کرپ بروید. اگر در انتخاب رنگ مانتو سرگردان هستید ، کیف یا کفش تان را به عنوان شاخص قرار دهید و رنگ مانتو خود را با کیف یا کفشتان ست کنید اما هیچگاه از شال تا کفشتان را یک رنگ ست نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید