معرفی انواع مدل های کفش

از آنجاییکه هر دو رنگ روشن و تیره میتواند با اینگونه رنگ پوست مغایرت داشته باشد، بنابراین از هر دو رنگ میتوان استفاده نمود. اگر رنگ پوست شما گرم است، از رنگهای خردلی، خاکی و سبز تیره استفاده کنید اما اگر رنگ پوستتان سرد است با اضافه کردن رنگهای زرد روشن و سبز فیروزهای تیره، استایل خود را درخشان کنید.

ترکیب رنگهای نارنجی و آبی یکی از بهترین تکنیکها برای مسدود کردن رنگ در استایل است. وقتی آبی کبالت و فیروزهای را با یکدیگر ترکیب میکنید، میتوانید استایل رنگی قدرتمند و درخشانی داشته باشید. اگرچه این استایل بسیار جذاب است اما افراطی نیست و باعث میشود که ظاهر غیررسمی بهشدت زیبا شود. در غیر این صورت امکان دارد کودک با شما همراهی نکرده و از پوشیدن لباس خریداری شده توسط شما امتناع ورزد، یا به دلیل نامرغوب بودن جنس لباس، کودک اذیت شده و ناآرامی کند. به همین دلیل ممکن است مجبور شوید از اولین مغازه خرید کنید و طبیعتا نمیتوانید بهترین جنس را بردارید.

اگر قد بلند هستید، اولین قانونی که باید رعایت کنید این است که مانتو شلوار همرنگ نپوشید. مثل همیشه اولین نکته ای که در انتخاب لباس از اهمیت بالایی برخوردار است، اندازه لباس است. از جمله کیفیت پارچه­ ی مورد استفاده در لباس که باید با توجه به شرایط منفی مثل تغییر دما، تعریق در هنگام ورزش و گرم شدن بدن انتخاب گردد. باید توجه داشت کفش نامناسب و تنگ واقعا زجرآور است.

داشتن لبه های بسیار باریک یک نشانه آشکار بر بی کیفیت بودن لباس است. استفاده از کفش های کریپر از یک رقص آغاز شد که الهام گرفته از آهنگی بود از گروهی به نام پسران تدی که عاشق پوشیدن لباسهای فانتزی بودند. هیچ چیز تازهتر از بوی چمن تازهبریدهشده در یک روز گرم تابستانی نیست و ترکیب رنگ سبز و زرد دقیقا چنین شرایطی را نمود میبخشد.

بااینحال، این موضوع به این معنی نیست که باید سرتاپا لباس مشکی بپوشید. لزوما نیازی نیست همراه با این ترکیب رنگ از رنگهای خنثی مانند سفید یا کرم استفاده کنید، بلکه میتوانید در هنگام پوشیدن لباسهایی با رنگهای آبی کبالت و فیروزهای از اکسسوریهای نقرهای و طلایی استفاده کنید. اگرچه رنگهای آبی کمرنگ و صورتی ممکن است کمنمود به نظر برسند اما اگر بهدرستی استفاده شوند میتوانند به اندازه رنگهای روشن، چشمنواز باشند. برای انتخاب نهایی لباس فرزندتان لازم است علاوه بر ظاهر زیبایی اش، راحتی و کاربردی بودن لباس را هم در نظر بگیرید. مثلا لباس کار مهندسی که در کارخانه کار می کند می تواند سرمه ای یا خاکستری باشد ولی حتما در آستین های آن از نوارهای شبرنگ نارنجی یا سبز فسفری استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید