معرفی انواع مدل های کفش

قسمت پایین پیراهن به شکل دامن دوخته می شد که دارای چین و پف زیادی بود، همین امر وزن دامن را سنگین می کرد تا جایی که راه رفتن با آن مشکل بود. به طور مثال در فصل تابستان ست کردن مانتوهای گلدار حریر با دامن یا شلوار گشاد یکی از استایل های جذاب و مورد علاقه بانوان محسوب می شود. بلکه در هر ساعت از شبانه روز و از هر جای ایران بتوانید کالا و پوشاک مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

همینطور میتونید در فستیوال حراج مانتو بهترین مدلها رو با قیمتی بسیار مناسب تر از مغازه ها و مزونها تهیه کنید . مانتو در فرانسه تولید و سپس به بعضی از کشورها راه پیدا کرد. یکی از لذت بخش ترین کارهایی که خانم ها در طول زندگی خود زیاد به آن می پردازند و از انجم دادن آن لذت زیادی می برند خرید کردن است. پانچوهای بلند حریر یکی از مدل های رایج و محبوب در میان بانوان به حساب می آید. این مدل مانتو ها برای شرکت در مراسم های رسمی و جشن عروسی مناسبند.

مانتو چیست؟ قیمت مانتو شیک و رسمی بسیار متنوع و مختلف است و هر کسی با توجه به استایل و سلیقه خود می تواند اقدام به خرید اینترنتی مانتو نماید. در تعریف ساده از مانتو می توان اینگونه بیان کرد که: نوعی لباس پوشیده در طرح ها و مدل هی مختلف می باشد که اجزه نمی دهد ایرادات اندامی خانم ها به وضوح نمایش داده شود. یکی از مهمترین کاربردهای مانتو در مهمانی و مجالس است که معمولا مانتو مجلسی یا مانتو کتی را بر روی پیراهن یا لباس شب پوشیده میشود. مانتو یک واژه فرانسوی است (manteau) و به روپوشی اطلاق می شود که معمولا روی لباس پوشیده می شود.

نام این چکمه از روی نام دوک ولینگتون که یک قهرمان نظامی است و در جنگ واترلو در سال 1815 ناپلئون را شکست داده برداشته شده است. شاید تعجب کنید اگر بشنوید که این پوشاک زنانه فقط مختص کشورهای اسلامی نیست بلکه نخستین بار در اروپا طراحی و دوخته شد.

واژه montua نام مکانی در ایتالیا است که یکی از مراکز تولید نوعی پارچه ابریشمی گران قیمت است که در دوخت مانتوهای قدیمی از آن استفاده می شد. به تن کردن مانتوهای دارای چین و یا مانتوهایی پلیسه ای نیز ، سینه ها را بزرگتر از واقعیت نشان داده می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید