معرفی انواع مدل های کفش

مسلما یک خانم قد بلند و لاغر یا یک خانم کوتاه قد و کمی چاق یا خانمی که بازوهای نسبتا بزرگی دارد نمیتوانند از یک مدل و از یک سایز مانتو استفاده کنند. از سوی دیگر بهتر است از پوشیدن رنگهای گرم و تیره و رنگهای مشکی، قهوهای تیره، فیروزهای، سبز یشمی و قرمز تیره خودداری کنید. متخصصین پا، برای بعضی از افراد کفش طبی را تجویز میکنند و برخی دیگر فقط برای راحتی شخصی خود آن را خریداری میکنند.

در این مدل مانتوها یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده میشود و باعث میگردد که سینه به دو قسمت تفکیک شده و کمر مشخصتری ایجاد کند. این مدل از کفش که پنجهای کشیده دارد، با یک سگک تزئین شده و ظاهری شیک به کفش بخشیده است. روشهای مراقبت از کفش و لباس پوشیدن نیز تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماندهاست.

پوشیدن مانتو اداری میتواند منفعتهای زیادی برای کارکنان ادارت و کارفرمایان آنها در پی داشته باشد که در ادامه به برخی از این منافع اشاره میشود. یکی از این قواعد، انتخاب رنگ لباس، با توجه به رنگ پوست است. حالا وقت آن است برخی از این منافع را با هم مرور کنیم. مانتوهای جلو باز، اسپرت بلند و کوتاه، مانتو با طرحهای سنتی و فانتزی از جمله مانتوهای مناسب برای دختران جوان هستند.

خانمهای جوان بهتر است از رنگهای شاد و فانتزی استفاده کنند تا جذابتر به نظر برسند. کارفرما هم از کارمندش فعالیت درست و خروجی مناسب ضمن حفظ آراستگی میخواهد. البته هستند برخی ادارات و محیطهای کاری که پوشش بانوان را با حفظ قواعد آزاد گذاشتهاند تا آنها به دلخواه خودشان لباس بپوشند. کارکنان ادارات مختلف میتواند با انتخاب مانتو اداری شیک و پوشیدن آن منافع متعددی را از آن خود کنند تا هم در انجام کار موفق باشند و هم حس بهتری از حضور در کار داشته باشند. اینکه نخستین مورد استفاده از مانتو توسط زنان یا مردان بوده، مشخص نیست.

همچنین پوشیدن مانتوهای کلوش و گشاد، اصلاً برای خانمهای کوتاه قد مناسب نیست زیرا باعث کوتاهتر و چاقتر نشان دادن آنها میشود. کف کفش های ساخته شده را جایگزین کند و این امکان را برای شما فراهم می کند که سال ها از آنها لذت ببرید. مانتوهایی که قد آنها تا روی زانو است بهترین گزینه برای خانمهای قد کوتاه است.

دیدگاهتان را بنویسید