معرفی انواع مدل های کفش

کفشهای لژدارِ محبوب در دهههای هفتاد و هشتاد میلادی محبوبیت خود را از دست دادند و در دهه نود میلادی با کفشهای پاشنهکوتاه جایگزین شدند. ویژگی مشترک تمام کفشهای موجود در فروشگاه کروم، سبک و راحت بودن آنهاست. علاوه بر این، انتخاب مانتو بسیار راحت تر و متنوع تر شده است.

انتخاب این نوع مانتو برای فصل بهار می تواند لطافت و آرامش خاصی به همراه داشته باشد. همچنین با توجه به آنکه سرما مد و ترند نمی شناسد، پیشنهاد میکنیم پالتو را هرچه گرمتر و بدون توجه به ترند سال انتخاب کنید! اما به شکل محدود توسط گروهی از اشراف اروپایی که مد متفاوتی داشتند هم پوشیده میشد. کشف و تصرف سرزمینهای جدید، فناوریهای نو و درک متفاوت از جهان، سبک و مد کفش را تغییر داد. علاوه بر این، پارچه های حریر به خودی خود متفاوت هستند و شما می توانید زیبایی بیشتر این نوع پارچه و مانتوها را در رنگ های شاد و جذاب آن و همچنین طرح های زیبای آن مشاهده کنید.

بـه عبارت دیگر هر چـه وزن پارچه مانتوی شـما کمتر باشد و بیشتر از الیاف طبیعی مثل نخ پنبه تهیه شده باشد، خنکتر میمانید و قاعدتا حس بهتری پیدا می کنید. پارچههایی را انتخاب کنید که از مزایای الیاف طبیعی بهرهمند هستند. نکته ی دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر می خواهید از این نوع مانتو برای فصل بهار استفاده کنید، سعی کنید از رنگ های شاد و مناسب این فصل استفاده کنید.

اولین نکتهای که باید هنگام خرید مانتو پاییزی دقت کنید، جنس مانتو پاییزی است. همچنین به دلیل این که رنگ های تیره و جنس های کلفت برای فصل تابستان مناسب نیستند، توصیه می کنیم در صورتی که می خواهید از این مانتوها خریداری کنید، به سراغ رنگ های شاد بروید.

دیدگاهتان را بنویسید