معرفی انواع مدل های کفش

اما اگر پوستی سفید دارید و یا موهای شما روشن و هایلایت است، یک مانتوی سیاه کامل، به شکلی فوق العاده جذابتان می سازد. اگر تصمیم به خرید و انتخاب مدل مانتو به شکلی را دارید که بتواند زیباترین فرم اندام را برای شما به همراه بیاورد، لازم است که توصیه هایی را مد نظر قرار دهید.

انتخاب رنگ های پاستلی در مانتو سه تیکه جلوه ی این لباس را در تن شما دو برابر می کند. مجزا بودن دو قسمت بالایی و پایینی و بدون لژدار بودن از دیگر مشخصات لوفر ها هستند. برای فصل های سرد سال نیز از مانتو ساده که جنسی ضخیم تر دارد مانند کتان به همراه شلوار جین بهره بگیرید. انتخاب مانتو زمستانی مناسب برای خانمها بستگی زیادی به آب و هوا دارد. کف زیرین کفش کار مناسب این محیط ها باید به گونه ای طراحی شود که مانع از لغزش افراد شود.

به ویژه این فرمول برای افراد کوتاه قد، بیشتر تاثیرگذار است و پوشیدن مانتوهای کوتاه، قد آن ها را کوتاه تر جلوه می دهد. اما کمی بلندتر نشان داده شدن افراد بلندقد با مانتوهای بلند، آن قدرها آزار دهنده نخواهد بود. کفش میتواند ظاهر شما را آراستهتر یا بههم ریخته نشان دهد.

زیرا این پارچه ها در کنار این که پوششی نرم و لطیف دارند، حس سنگینی و چسبندگی را نیز به شما نمی دهند. میزان تنگی یا گشادی مانتو: اگر دارای اندامی ریزنقش هستید و از هیچ اضافه وزنی برخوردار نیستید، بهتر است که به سراغ مانتوهایی حجم دار بروید. رنگ مانتو: رنگ مانتو نیز از فاکتورهای بسیار مهم است. این امر به دلیل فرصتهای جدید در فناوری رخ داد و کل فرآیند تولید کفش را بسیار آسانتر و سادهتر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید