معرفی انواع مدل های کفش

مرغوبترین نوع آن پارچه از ویسکوز بافته میشود و رنگبندی خاص آن در دوخت مانتوهای تابستانه و لباسهای زنانه نقش بسزایی دارد. اگه بخوایم توضیح مختصری راجع به خامه دوزی بدیم باید بگیم که خامه دوزی به معنای نوع خاصی از گلدوزی روی پارچه است که با استفاده از نخ ابریشم نتابیده انجام میشه. این مانتو نشانههایی از استایل و پوشش خانمهای ایرانی در قدیم دارد که به شکل مدرن امروزی درآمده است.

در اوایل دهه 60 و بعد از انقلاب فرهنگی که تمامی قشر جامعه به عنوان پوشش ایرانی مجبور به استفاده از آن شدند. یکی دیگر از مدل مانتوهایی که امسال توجه بسیاری از خانم ها را به خود جلب نموده است، مدل مانتو پیراهنی می باشد که در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجود است.

در دنیای مد از این مدل در موقعیت های گوناگونی مانند موقعیت های رسمی و کژوال استفاده می کنند. پارچه تریکو فانتزی است و چنانچه بخش مانتو در دنیای مد نمناک عنوان کرده بهترین گزینه برای دوخت مانتو فانتزی می باشد و در نقش و طرح متنوع ساده و نقش دارموجود است. اگر شما به دنبال داشتن استایل ساده ای هستید بهتر است که از پارچه های حریر ساده استفاده کنید و برای داشتن استایل اسپرت از پارچه های فانتزی طرح دار و گلدار استفاده نمایید.

اگرچه تیپ مشکی یک استایل راحت و دم دستیه، اما قوانینی داره که اگر رعایت نکنید عوض اینکه جذاب تر دیده شید، یک تیپ خسته کننده خواهید داشت. این کفش ها، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و از ضربات مختلف جلوگیری میکنند و اگر احیاناً وسیله سنگینی روی پای ما بیفتد، این کفش می تواند از پاهای ما در برابر این اتفاقات و خطرناک محافظت کند. نسبت به انواع مدل های کفش ، این بوت ها سبک تر، گشاد تر و هواخور بیشتری دارد و راه رفتن در آن بسیار راحت است. مدل مانتو های زنانه و مجلسی تنها برای مراسم خاص قابل استفاده هستند و نمی توان روزانه از این مدل مانتوها استفاده نمود.

پس اگه میخواین برای عید یه ست جذاب و شیک داشته باشید از مونوکروم مشکی غافل نشید. اگه میخواین با این ست یه تیپ رسمی داشته باشید از کفش پاشنه بلند غافل نشید. کفش پاشنه بلند یکی از بهترین انتخاب ها با مانتوی بلندِ این کفش ها در کنار مانتوی بلند و شلوار راسته میتونن یه استایل رسمی براتون بسازن.

دیدگاهتان را بنویسید