معرفی انواع کفش چرم

پس سعی کنید در انتخاب لباس، پیرو سلیقه شخصی خودتان باشید و آن لباسی که شما را جذاب و زیبا میکند، انتخاب کنید. لباسی که نشان دهنده سلیقه شخصی شماست و حتی میتواند در صورت بیعیب و نقص بودن به عنوان الگو مورد استفاده قرار بگیرد. تاپهای تنگی که آستینهای کوتاه دارند، وزن شما را کمتر نشان خواهند داد. شلوارهایی که پاچه گشاد هستند، باعث میشوند پاهای شما پهنتر به نظر برسد. پارچههایی که نازک و لطیف هستند، باعث میشوند شما لاغرتر به نظر برسید.

به این ترتیب لباسهایی از جنس ابریشم، پشم، نایلون، ریون (ابریشم مصنوعی) و غیره هر کدام دارای معایب و محاسنی هستند که در هنگام انتخاب لباس باید به آنها دقت کنید. این که در پوشیدن لباس چه رنگهایی را با یکدیگر ترکیب و ست کنید، آنچنان اهمیت دارد که میتواند به تنهایی زیبایی و جذابیت شما را تحت تاثیر قرار دهد.

دقت در رنگ لباسی که انتخاب میکنید، نیز بسیار مهم است و تاثیر به سزایی در میزان جذابیت و زیبایی شما دارد. لیگ ها و باشگاه های مهم از تمایل هواداران برای هم رنگ شدن با بازیکنان محبوب خود سود زیادی می­ برند. همیشه پیرو مد روز بودن و لباس خود را مطابق آن انتخاب کردن خوب نیست. گاهی اوقات ممکن است لباسی انتخاب کنید که وقتی آن را به تن میکنید، از جلو جلوه مناسبی داشته و متناسب با اندام شما باشد اما از پشت سر چندان جالب نباشد و شما را بد ترکیب جلوه دهد. بنابراین در انتخاب لباس باید به این موضوع نیز دقت کنید و لباسی انتخاب نمایید که هم از جلو و هم از پشت سر جلوه مناسبی داشته باشد.

استایل این کفش به صورتی است که باید در کمد لباس هر مردی وجود داشته باشد. در انتخاب لباس باید سراغ رنگهایی بروید که هم با رنگ پوست شما همخوانی دارند و هم مورد علاقه شما میباشند. اگر جعبه های مقوایی را از فروشگاه های مواد غذایی تهیه می کنید، باید بدانید که آن ها برای نگهداری از لباس خطرناک هستند. اگر غذا یا سس روی لباستان ریخت، کمی نشاسته ذرت روی آن قرار دهید. برای انتخاب رنگ لباس کافی است یک رنگ از یک لباس را به عنوان رنگ پایه انتخاب کنید و بقیه رنگها را با آن ست و ترکیب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید