معرفی انواع کفش چرم

میتوانید این لباس را با یک جفت کفش پاشنه بلند بندی و یا یک بوت ضخیم بپوشید. با این کار میتوان با عوض کردن کفی اندازه و حجم کفش را کم و زیاد کرد تا وقتی پا ورم کرد بتوان جا برای آن باز کرد و یا کفی ساده را با کفی های درمانی جایگزین کرد.

اگر میخواهید جایی بروید و در تلاش هستید تا کسی را تحت تاثیر قرار بدهید، پس لباس مدادی بهترین انتخاب است. اگر فردی خوش سلیقه در انتخاب لباس باشیم، اما ندانیم که چگونه آن ها را با هم ست کنم. مهم ترین ویژگی این لباس زنانه، مدل یقه و دکمه خور بودن آن است.

یقه این لباس عموما مانند پیراهن های مردانه میباشند. کفش چرم مردانه بدون بند شیک و سبک هستند و طرح های متنوعی دارند. کفش مردانه اسپرت مناسب برای فعالیتهای روزمره است. طراحی بیرونی لباس برای متناسب با رنگ مشکل می باشد و مناسب اوقاتی است که قرار های شبانه دارید. مدل راسته با توجه به خطوط و انحنای بدن طراحی میشود و همین طراحی باعث میشود که لباس خیلی گشاد یا بدن نما نباشد. این سبک در اشکال مختلفی طراحی میشود مثلا لباس های پرنسسی و یا لباس پری دریایی، در این گروه قرار میگیرند.

این طراحی را میتوان بر روی لباس های غیررسمی و یا حتی لباس عروس اجرا کرد. با ست کردن این لباس با یک تیشرت ساده و یا یک زیرپیراهنی سفید جذاب تر و غیررسمی تر به نظر خواهید رسید. دستهی بعدی مانتو زنانه رایج، مانتو زنانه اداری است که اغلب بهصورت ست مانتو و شلوار و در رنگهای خنثی در بازار موجود است و ظاهری بسیار شیک دارد.

دیدگاهتان را بنویسید