معرفی انواع کفش چرم

بسیاری از لباسها این کش آمدن را تحمل نمیکنند و ممکن است بیش از حد بزرگ شده، درزها بیرون زده و الیاف آن پاره شود. با این حال شما میتوانید با استفاده از تکنیکهای صحیح شستوشوی لباسها، در ظاهر لباسهایتان و کاهش آب رفتن یا کش آمدن آنها تغییری ایجاد کنید.

پیراهن جین گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در دورهمیهای تابستان است. برخلاف بوت چلسی در قسما ساق پا بلندتر می باشد و جهت باز وبسته کردند از بند استفاده می شود. کفش های چوکا جز دسته ی بوت ها قرار می گیرند البته که ساق آن ها نسبتاً کوتاه تر است.

در تاریخچه کفش آکسفورد به کشور اسکاتلند و ایرلند می رسیم زمانی که از این کفش با عنوان بالمورال نام برده می شد. این تکنیک ممکن است خوب عمل نکند. بنابراین آنچه که قرار است بهترین کار را برای هر نوع الیاف انجام دهد را شما انجام دهید. شما دلتان میخواهد هر کاری کنید تا به وضع سابقش برگردد.

سپس ۱ تا ۲ قاشق غذاخوری (به ازای هر یک لیتر آب) بوراکس یا سرکه سفید را به آب اضافه کنید. برای لباسهای نخی یا کتانی، فشاردادن با اتوی داغ الیاف فشردهشده را صاف میکند و گاهی به بدنه یا آستین لباس اضافه میکند. آن را با آب پر کنید و دو قاشق شامپو بچه یا نرم کننده به آن اضافه کنید. همه چیزی که شما نیاز دارید یک شامپو بچه یا نرم کننده، آب ولرم، یک حوله و یک تشت (یا کاسه) است. آثار را سرکشی و مرمت میکنیم و رنگ و کارهای مختلفی که نیاز باشد، انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید