معرفی انواع کفش چرم

این نوع مانتوها سریع نخ کش شده و رطوبت کمی را به خود جذب می کنند. برخی از افراد با توجه به جنس مانتو آن را انتخاب می کنند ، مثلا برای برخی خرید مانتویی که چروک نمی شود ، مهم است و برای برخی دیگر مانتویی که پرز نگیرد. از جنس پارچه های فاستونی اکثرا برای دوخت فرم های اداری ، کت و شلوار ، مانتو و دامن استفاده می شود.

پارچه هایی با جنس دیور کشی هستند و دارای تنوع و رنگبندی وسیعی هستند. در همین حال، فضای داخلی آنها دارای مواد با کیفیت بالا است که با اطمینان از مناسب بودن کفش، از پاهای سالم پشتیبانی می کنند. آکسفورد یک کفش رسمی مردانه است که در گذشته از چرم ساده تهیه می شد. مدل های مانتو مجلسی ، ظاهر رسمی تری دارند و در آنها کمی تجملات را دیده می شود مثلا بر روی مانتو های مجلسی سنگ دوزی و تکه دوزی مشاهده می کنید.

فاکتورهای مختلفی در انتخاب مانتو مناسب دخالت دارند که یکی از آنها انتخاب جنس مناسب برای مانتو است. علاوه بر این، بسیاری از صندل ها هیچ پشتیبانی از قوس پا ندارند. این کفش ها دارای کفی های مخصوصی هستند که مطابق با ساختار پا طراحی شده اند و وقتی پا بر روی آن قرار می گیرد خطر فشار و آسیب به کمر را به حداقل می رساند.

در انتخاب پالتو باید سایز پالتو نیز توجه کنید و سایز آن را به شکلی انتخاب کنید که فضای کافی برای پوشیدن چند لایه لباس نسبتا قطور زیر آن وجود داشته باشد. برخی پارچه ها نیز سریع پود پود میشوند یا پرز ها و مو های اطراف را به خود میگیرند پس باید حواستان باشد که از این جنس مانتو ها نخرید.

خانم ها معمولا برای فصل پاییز از بارانی و یا مدل مانتو پاییزه زنانه استفاده می کنند. خانمهای قد کوتاه بهتر است مانتوهای سادهای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنند و اگر سایز آستین و شانه مانتو بزرگ است به خیاط برای درست کردن آن بسپارند. خانمهای قد کوتاه نباید مانتوهای گشاد و کلوش انتخاب کنند زیرا آنها را چاق و کوتاهتر نشان میدهد. برای انتخاب مانتو مجلسی ، رنگ های روشن و شاد را انتخاب نمایید. از مانتوهایی که یک طرف لباس بر روی طرف دیگر پیچیده میشود یا یک فرم راسته دارند استفاده کنید و سعی کنید مانتوهایی را انتخاب کنید که در قسمت کمر و میانی بدن جیب، پلیسه و چین نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید