معرفی انواع کفش چرم

علاوه بر رنگ مشکی، گزینههای رنگی فراوانی نیز برای کسانی که می خواهند یک سبک جدید را با به نمایش بگذارند، وجود دارد. این که مانتوی چه رنگی بخرید، کاملا سلیقه ای است. کم کم مردم به آن علاقه مند و تبدیل به مد شده و راه خود را به هالیود نیز باز کرده است. از شلوار و گرمکن های سِت آن بهره مند بشوید و یا خودتان شلوار و گرمکن.

رنگ های نامناسب: قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید. پوست سفید در کنار موهای روشن و مانتویی روشن، کسالت آور خواهد بود. برای استایل مردانه مناسب تابستان از پیراهن جین به رنگ روشن استفاده کنید. این شرکت همچنین دارای مدلهای گوناگون کت، بادگیر و انواع پوشاک محافظتی برای افرادی است که دوست ندارند. اگر دوست دارید در رابطه با ست کفش با شلوار کتان بیشتر بدانید ، مطلب با شلوار کتان چه کفشی بپوشیم را دنبال کنید.

با اینکه این برند تخصصی، متمرکز روی تولید شورت و پیراهنهای ورزشی راحت برای دوچرخه سواران است. و اهمیت ندارد که قصد دارید برای چه ورزشی از آنها استفاده کنید. آنها یک سبک سلطنتی دارند. محصولات آن بوسیله یک دوچرخه سوار بریتانیایی طراحی شده است که هدفش این بود. این شرکت همچنین پوشاک ورزشی ورزشکاران معروفی مثل اندرو ماری، تنیسور معروف بریتانیایی را تامین میکند. وقتی سرتا پا مشکی می پوشید، لازم نیست سر تا پاتون یک جنس داشته باشه، از پارچه های مختلف مثل جین، کتان، مخمل و چرم در استایلتون استفاده کنید.

مثل ورزشکاران رشته هایکنیگ (پیاده روی در دل طبیعت)، دوچرخه سواری کوهستان یا دو صحرانوردی. در دهه 1890، مارلبرو بیش از هر شهر دیگر ایالات متحده در آن زمان کفش تولید کرد. که هرچه مواد نرمتر باشند ، جذب شوک در کفش بیشتر می شود. استفاده از گیپور به عنوان پارچه اصلی و یا خرج کار در طراحی مانتوهای بهاری یک ترفند تقریبا قدیمی اما جذاب است که یک مانتو ساده را به آیتمی لاکچری و باشکوه تبدیل میکند.

محصولات این شرکت شامل هر مدل پوشاکی است که یک دونده یا ورزشکار به آن نیاز دارد. وسایل این شرکت بیشتر مناسب استفاده در سالنهای بدنسازی است و اغلب تمایل به شیوه زندگی شهری دارد. دستهی بعدی مانتو زنانه رایج، مانتو زنانه اداری است که اغلب بهصورت ست مانتو و شلوار و در رنگهای خنثی در بازار موجود است و ظاهری بسیار شیک دارد.

دیدگاهتان را بنویسید