معرفی انواع کفش چرم

اگر لاغر اندام هستید و ترجیح میدهید کمی درشتتر به نظر برسید، به سراغ مانتوهایی بروید که دوختشان کمی پف دارد و یا در قسمت دامن، چین دار هستند. این کفش قدیمی ساخته شده از یک تکه چرم گاوی است که با بند چرمی در امتداد درزها در قسمت جلویی و پشتی پوشانده شده است. به سختی می توان کسی که از این رنگ استفاده می کند را توصیف کرد. فکر میکنم که این لباس ما را بیشتر به هم نزدیک کرده است. در قسمت زیر تصاویری از مدل لباس های لیندا کیانی بازیگر خوش استایل سینما را قرار داده ایم.

فشار گذاشتن بیش از حد روی قسمت جلوی پا موجب آسیب به استخوان و عصب ها و ایجاد درد می شود. استفاده از حریر و تور در دور دوزی مانتو مانتو به ویژه در قسمت آستینها، به چاقتر نشان داده شدن شما کمک میکند. برای انتخاب مدل مانتو دخترانه باید به سراغ مدل هایی بروید که دارای رنگ و طرح شاد و سرزنده بوده و معمولا انتظار می رود که از قد کوتاه تری برخوردار باشند. اگر مدیستهای اروپا و امریكا در مجلاتی كه مُدها را مطرح میكنند، فلان طور لباس را برای مردان یا زنانِ خودشان ترسیم كردند، آیا ما باید اینجا در همدان یا تهران یا در مشهد آن را تقلید كنیم؟

همیشه پیرو مد روز بودن و لباس خود را مطابق آن انتخاب کردن خوب نیست. کفش پاشنه بلند یکی از بهترین انتخاب ها با مانتوی بلندِ این کفش ها در کنار مانتوی بلند و شلوار راسته میتونن یه استایل رسمی براتون بسازن. خانم بازیگر تاکنون در چندین فیلم سینمایی از جمله فیلم پریسان، صحنه زنی و چشم و گوش بسته نقش آفرینی کرده است. خانم برنر توصیه می کند از پاشنه هایی استفاده کنید که کمتر از ۲ اینچ ارتفاع دارند و حتی این کفش ها هم نباید بیش از حد مورد استفاده قرار گیرند.

کسانی که صورتی دوست دارند رمانتیک و خوش بین هستند و مهربانی و ارامش را تحسین می کنند. به همین دلیل در زندان ها برای کاهش خشونت دیوارها را صورتی رنگ می کنند. طراحی بیرونی لباس برای متناسب با رنگ مشکل می باشد و مناسب اوقاتی است که قرار های شبانه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید