معرفی انواع کفش چرم

از اون جایی که این مانتوها طرح دار هستند بهترِ که بقیه آیتم ها رو ساده انتخاب کنید تا هم استالتون دچار شلختگی و شلوغی نشه هم اینکه طرح مانتوتون بیشتر به چشم بیاد. این مانتوها با شلوار جین هم ترکیب زیبایی رو براتون میسازن. اگر قد بلند هستید، اولین قانونی که باید رعایت کنید این است که مانتو شلوار همرنگ نپوشید. به طور کلی مانتو مدل شومیزی دخترانه که مناسب فصل های گرم سال میباشد، قابل ست شدن با بسیاری از استایل ها است و ظاهری شیک و زیبا دارد که ما به تعدادی از این ست ها اشاره کردیم.

مانتوهایی را انتخاب کنید که سایز آن کاملاً اندازه شماست و دوختش مناسب اندام شما باشد. اگر لاغر اندام هستید و ترجیح میدهید کمی درشتتر به نظر برسید، به سراغ مانتوهایی بروید که دوختشان کمی پف دارد و یا در قسمت دامن، چین دار هستند. انتخاب رنگ متفاوت مانتو و شلوار، بلندی قد را میشکند و باعث میشود متناسبتر به نظر برسید.

یکی از انتخابهای جذاب و مناسب برای فصل سرما را میتوان پوتین مردانه و کفش نیم بوت مردانه در نظر گرفت که باعث جذابیت بالایی میشود و شما میتوانید طرحهای مختلفی از آن مانند انواع چرم آن را مشاهده کنید. یکی از راه های ست کردن مانتوی خامه دوزی اینِ که بقیه رنگ ها رو از طیف رنگی مانتو انتخاب کنید. استفاده از یک تنالیته رنگی متناسب با رنگ کت و شلوار یک انتخاب مناسب است.به عنوان مثال انتخاب یک کفش چرم مشکی، با کت و شلوار مشکی، سورمه ای، آبی و طوسی ست های جذابی خواهند بود.

پارچه چرم که به دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود دارد برای فصل پاییز و زمستان بسیار مناسب است. در سال های اخیر این نوع چرم ها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. مدل مانتو یقه دار زنانه؛ از انواع مد و استایل مانتوها؛ در فصل های سرد سال پر کاربرد تر است.

دیدگاهتان را بنویسید