معرفی انواع کفش چرم

با استایل کلاسیک بیشتر آشنا شوید. هرکدام از این مدل ها ممکن است برای افراد با استایل های متفاوت، مناسب تر باشد. استفاده از بلوزهای جلو دکمهدار، ژاکت یقههفت و کفش راحتی نیز در میان پسرهای این تیپی بسیار رایج است. آقایانِ این تیپی ترجیح میدهند در محل کار از کت و شلوارهای سورمهای، مشکی یا خاکستری و بلوزهای رنگ روشن استفاده کنند.

یکی دیگر از ویژگی های پوست خوک رنگ پذیری بالای آن است که در تولید کفش طیف رنگی وسیعی را فراهم می کند. اینها اغلب از لباسهای مشکی، رنگ مو، آرایشهای غلیظ تیره، خالکوبی و زیورآلات ترسناک استفاده میکنند. ورزشکاران واقعی معمولا دلشان نمیخواهد با لباسهای ورزشیِ عرق کرده دیده شوند.

بِرندپوشان اغلب از لباسهای مارکدار استفاده میکنند و ترجیح میدهند همهی ریز و درشت لباسشان به دست طراحان معروف دیزاین شده باشد. این افراد درست مثل تیپ معمولیها لباسشان را به تناسب محیطی که قرار است در آن حاضر شوند انتخاب میکنند. کنار هم بودن انگشتان موجب ایجاد سایر بدشکلی ها و ساییدگی می شود که در نهایت منجر به میخچه و پینه نیز ممکن است بشود. اما میان آن ها تفاوت های اساسی وجود دارد.

رویه کفش به طور معمول از چرم و کف آن ضخیم و سفت است. افرادی که تیپ ژولیده میزنند، طوری لباس میپوشند که انگار همیشه با همان لباسهایی که تنشان است به رختخواب میروند. این جور آدمها خودشان فکر میکنند روحیهی حساس و لطیفی دارند و هنرمندانه لباس میپوشند. این جور آدمها به لحاظ شخصیتی اغلب ریسکگریز هستند و کمبود اعتماد به نفس دارند. اگر به دنبال پشتیبانی و راحتی بینظیر هستید، کفش های طبی مناسب شما هستند!

دیدگاهتان را بنویسید