معرفی انواع کفش چرم

همواره این موضوع را در نظر داشته باشیم که طرح و رنگ مانتو بر استایل ظاهری و فرم بدن تاثیر بسیار زیادی دارد. در بسیاری مواقع خانوم­ها ساعاتی طولانی، حتی بیشتر از مدت زمانی که در منزل هستند را در محل کار و اجتماع سپری می­کنند. نکته جالب این است که به عنوان یک خانم شیک پوش حتی اگر تعداد زیادی مانتو داشته باشید، باز هم خرید مانتو برایتان جذاب است.

مانتوهایی که از جنس پلی استراند از الیاف مصنوعی تشکیل شده اند و به هیچ عنوان چروک نمی شوند. اگر به کفش پاشنه بلند علاقه دارید حتما دنبال کفشی باشید که کفی مناسب زیر پنجه پا داشته باشد. آقایان به دلیل فعالیت بیشتر بهتر است کفش چرم اصل مردانه به پا کنند؛ چون محصولات چرمی مقاومت بالایی دارند، میتوانند سالیان سال از یک کفش چرم مرغوب استفاده کنند؛ مگر اینکه نیروی بیرونی منجر به آسیب کفش شما شود.

کشش زیاد بر روی این بافت موجب بروز درد در کف پا و بخصوص در پاشنه میشود. بسیاری از عمده فروشان مانتو که در این زمینه فعالیت می کنند قیمت ها را برای هر محصول ذکر کردند علاوه بر آن مشخصات کامل محصول را به ترتیب مشخص کردند. کفش های پاشنه بلند وزن زیادی از بدن را به انگشتان وارد می کنند و آن ها را به هم می فشارند. برای افراد قد کوتاه توصیه به استفاده از کفش های پاشنه مخفی داریم.

مانتوی خریداری شده نباید کوتاه باشد، چون شما را چاق تر نشان می دهد، اگر هم لاغر هستید، مانتوهای پیله دار و گشاد را خریداری کنید. اگر تاریخ را بررسی نمایید، متوجه خواهید شد از گذشته تا کنون دختران لباس متحدالشکلی به نام مانتو را بر تن می کردند. خوشبختانه با توجه به تقاضای بازار، امروزه از دانش طراحان لباس بیشتر از گذشته استفاده می­شود و مانتوها با طرح و رنگهای متنوع تولید و به بازار عرضه میشوند.

برای مانتوهای دانشجویی بهتر است از رنگهای مشکی، سورمهای، خاکستری و کرم انتخاب داشته باشید. مانتوهای چهارخانه با ضخامت متوسط هم برای فصل بهار انتخاب خوبی است. برای فصل بهار چه مدل مانتوهایی را انتخاب کنیم؟ مانتوهای جلوباز که برای زیر این مانتوها بهتر است لباسهایی را انتخاب کنید تا مراقب سرمای غافلگیرکننده فصل بهار هم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید