معرفی انواع کفش چرم

این کفش های آلمانی دارای پاشنه کوتاه لژ دار (وج/ Wedge)، بخش چرم بالائی باز به شکل Peep-Toe و لایه بالایی دارای سوراخهای ریز است که آنرا متمایز کند. به ویژه این فرمول برای افراد کوتاه قد، بیشتر تاثیرگذار است و پوشیدن مانتوهای کوتاه، قد آن ها را کوتاه تر جلوه می دهد.

اما کمی بلندتر نشان داده شدن افراد بلندقد با مانتوهای بلند، آن قدرها آزار دهنده نخواهد بود. متخصصین پا، برای بعضی از افراد کفش طبی را تجویز میکنند و برخی دیگر فقط برای راحتی شخصی خود آن را خریداری میکنند. مانتو یکی از پرکاربردترین لباس ها در پوشش های زنانه است که در ابتدا در اروپا برای پوشیدن روی لباس های دیگر مورد استفاده قرار می گرفته است. مانتو جلو باز از جدیدترین و شیک ترین مانتو ها در عصر حاضر است.

شما در بین انواع مدل ها باید با توجه به نوع مراسم و محلی که قصد پوشیدن آن را دارید یکی از شیک ترین مدل های مانتو جلوباز را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که معمولا برای دخترهای جوان از انتخاب مانتوهای مشکی پرهیز می کنیم و این می تواند در روحیه آن ها تاثیر منفی داشته باشد.

شما می توانید با توجه به استایل و لسقه خود یکی از بهترین نوع آن را انتخاب کرده و در موقعیت های گوناگون استفاده نمایید. این تنوع کمک میکند تا شما بتوانید متناسب با استایل خاص خود، به زیبایی ظاهری کفش نیز دقت کرده و ظاهری متفاوت برای خود بسازید.

مهم است که قسمت بیرونی را بررسی کنید تا ببینید که آیا با پای شما مطابقت دارد یا خیر. بدیهی است که در خصوص مانتوهای مجلسی، نمی توانیم مانتوهایی را انتخاب کنیم که جنس پارچه ارزان قیمتی دارند یا حداقل باید جنس پارچه آن ها علی رغم ارزان بودن، ظاهری پر زرق و برق داشته باشد. هیچوقت معیار شما برای انتخاب اندازه کفش شماره ای که روی آن نوشته شده است نباشد. جنس پارچه مانتو: جنس پارچه مانتو تا حدودی در شکل دهی به اندام شما موثر است، اما بیشترین تاثیرگذاری آن در بخش شستشو و اتوکشی مانتو خلاصه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید