نکاتی مهم برای خرید مانتو

یکی از مدل های این لباس زنانه از یک طرف بدون آستین و از طرف دیگر دارای یک آستین بسیار بلند میباشد. این سبک از پیراهن تنوع بسیار زیادی دارد و برای همه ی تیپ های بدنی مناسب است. لباس کلوش برای افرادی که بالاتنۀ لاغر و پایین تنۀ پر دارند مناسب است.

حاشیه های این لباس به گونه ای طراحی شده اند که انگار چندین دستمال چهار گوش تا شده را در کنار هم قرار گرفته شده اند و حاشیه دامن لباس را تشکیل داده اند. اگه در نظر دارید کفش را با جوراب استفاده کنید. لباس آفتابی لطیف، سبک و زنانه میباشد و طراحی این لباس با پارچه های گلدار و رنگ های پاستیلی بهترین جلوه را دارد. اگر میخواهید که دیگران بدن شما را ببینند، میتوانند زیر این مدل لباس زنانه تی شرت یا بلوز بر تن کنید. آستین های این لباس به شکل زنگوله میباشد و به همین دلیل به این اسم نامیده شده است میباشد.این مدل لباس زنانه در طرح های متفاوتی تولید میشود و ویژگی اصلی آن، طراحی آستین میباشد.

این مدل لباس زنانه به دلیل ساختار بانداژ مانند آن به این اسم نامیده شده است چراکه در این لباس لایه های نواری درهم بافته شده اند. امروزه طراحان لباس زنانه 2022 با ایدههای خلاقانه خود مثلا ایجاد یک برش خاص یا یقه متفاوت، تنوع زیادی در لباسها بهوجود آوردهاند. پیراهن نامتقارن انتخابی ایده آل برای افرادی است که از میزان رسمیت یک مراسم بی اطلاع هستند. این مدل لباس زنانه برای افراد ریز نقش ایده آ ل است چرا که پاها را کشیده تر نشان میدهد. کفشی را خریداری کنید که مطابق کف پایتان باشد.

رنگ هایی مناسب این گروه است که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. ایستگاه مترو عبدل آباد فاصله کمی با بازار آن دارد. برندهای متفاوتی از بسیاری تولیدکنندگان در بازار موجود است. انتخاب برازنده ی بعدی که می توانی استایل تان را در آن ستاره کنید، مانتوهایی است که پستی و بلندی های بدنتان را به خوبی نمایش دهد و برجستگی و فرو رفتگی های اندام درشت واضح باشد.

دیدگاهتان را بنویسید