نکاتی مهم برای خرید مانتو

مقاله راهنمای کامل درباره نحوه انتخاب کت و شلوار زنانه را بخوانید. برای فصل های سرد سال نیز از مانتو ساده که جنسی ضخیم تر دارد مانند کتان به همراه شلوار جین بهره بگیرید. این لباس که در دسته لباس های نامتقارن قرار میگیرد تنها در یک شانه دارای آستین میباشد.

بهتر است این لباس در ماه های گرم سال پوشیده شود چراکه لباس آفتابی چسبان نیست، یقه ای آزاد دارد و بندی میباشد. رنگ های نامناسب: مغز پستهای، بنفش، قهوه ای تیره و قرمز. این خانم ها بهتر است از رنگ های سفید، آبی روشن، طوسی روشن، بژ و صورتی انتخاب کنند. این آیتم هم برای خانم های قد بلند مناسبِ هم برای خانم های قد کوتاه؛ اما خانم های قد بلند بهتره که مانتوی بالای زانو نپوشن چون پاهاشونُ کشیده تر نشون میده.

حاشیه های این لباس به گونه ای طراحی شده اند که انگار چندین دستمال چهار گوش تا شده را در کنار هم قرار گرفته شده اند و حاشیه دامن لباس را تشکیل داده اند. در حالیکه امروزه همچنان از کیمونوهای سنتی استفاده میشود، کیمونوهای مدرنی تولید شده اند که آستین های بلند، دور پیچ پارچه ای و دامنی دارای درز دارند.

• برای لباس های پولک دار طلایی یا نقره ای، از گوشواره هایی استفاده کنید که تک رنگ هستند. اما پیشنهاد ما این است که مانتویی را انتخاب کنید که رنگ شاد دارد زیرا رنگ مانتو و لباس در روحیه تاثیر گذار است. لباس آفتابی لطیف، سبک و زنانه میباشد و طراحی این لباس با پارچه های گلدار و رنگ های پاستیلی بهترین جلوه را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید