هر آنچه که باید درباره یک مانتو اداری مناسب بدانید

مانتوهای دامنی که چند طبقه دامن چین دار به قسمت کمرشان متصل میشود یکی از محبوبترین مانتوهای بهار امسال را تشکیل میدهند. مدل های مجلسی و مدل های ساده و طرح دار برای خانم های پر سن و سال مناسب تر هستند. اگر ریز اندام هستید، پیشنهاد ما به شما خرید مانتوهای پیله دار، فون و چین دار است. اگر می خواهید مانتوی شما سریع چرک و کثیف نشود رنگ های مشکی، سرمه ای، طوسی و یا قهوه ای را انتخاب کنید. استفاده از پارچههای سوزندوزی، تصاویر کاشی کاری، یراقها و پارچه های بافتنی سنتی المانهایی هستند که در مدل مانتوهای سنتی امسال میبینیم.

با اینکه در چند سال اخیر در بازار عبدل اباد فروش پارچه مرسوم بود اما چند سالی است جای خود را به بورس مانتو های شیک با طرح های جدید داده است. در این بازار لباس های مد روز با طراحی های جدید فراوان است. زیرا در این مدل ها، یقه های پهن ارشال، انگلیسی، امریکایی و یقه ایستاده قرار دارد.

بازار امام زاده حسن یکی از قدیمی ترین مرکز خرید های واقع در جنوب تهران است. مانتوهای مرکز خرید امام زاده حسن از تنوع خوب و قیمت مناسبی برخوردارند، اما اگر به دنبال مانتوهای مرغوب و شیک هستید، باید بیشتر جست و جو کنید. اگر به دنبال داشتن یک استایل کاملا خانمانه و منحصر به فرد هستید، این مدل مانتو را برای عید امسالتان انتخاب کنید.

در این مورد به شما توصیه میکنیم که ابتدا سبک مورد علاقهی خود را بشناسید و سپس برای خرید اقدام کنید. دور میدان هفت تیر و قسمتی از خیابان مفتح را فروشگاه ها و بوتیک هایی گرفته اند که شما میتوانید از آنها مانتو خریداری کنید. پس از شناخت رنگ سال 2022 از شما عزیزان دعوت می کنیم تا مدل های جدید مانتو در سال 1401 – 2022 را با طرح های به روز و شیک مرور کنید همچنین اگر می خواهید در مورد انتخاب مانتو اطلاعات کاملی پیدا کنید حتما تا انتهای این مقاله با ساتیشو همراه باشید. نظر شما در مورد این مدل ها چیست؟

مانتو ها در رنگ ها و مدل های مختلف خدمت مشتریان عزیز عرضه میشوند به طوری که هر شخص بسته به نوع کاربرد و تیپ اندامی خود، مانتو مورد نیازش را خریداری و از آن استفاده می­کند. بیشتر انواع کفشهای کلاسیک مردانه در طول قرن نوزدهم در پایتختهای مختلف مد اروپایی طراحی شد.

دیدگاهتان را بنویسید