هر آنچه که باید درباره یک مانتو اداری مناسب بدانید

عقیده عمومی بر این است که چکمه های چوکا در هند در میان سربازان انگلیسی که هنگام چوگان از آن استفاده میکردند مشهور شد. برای گرم نگهداشتن پاهایتان، میتوانید این لباس را با چکمه های بسیار بلند برتن کنید و یا آن را با یک کفش ورزشی (کتونی) ست کنید تا ظاهری جدید و غیررسمی داشته باشید.

شما معمولا این سبک از لباس را به عنوان زیرپوش برتن میکنید. پشت این لباس ها معمولا بلندتر از جلوی لباس میباشد. اما میان آن ها تفاوت های اساسی وجود دارد. چرا مانتو اداری اهمیت دارد؟ مانتو اداری تنگ انتخاب درستی برای پوشش شما نیست. این لباس برای همه ی تیپ های بدنی مناسب است چرا که در طراحی بیرونی این لباس تنوع بسیاری وجود دارد. نکته جالب این است که به عنوان یک خانم شیک پوش حتی اگر تعداد زیادی مانتو داشته باشید، باز هم خرید مانتو برایتان جذاب است.

مانتو شیک زنانه یکی از واجبات کمد هر خانمی ست. این طرح اغلب با پارچه های لطیف، سبک و گلدار دوخته می شود و همین امر باعث می شود تا این لباس برای دورهمی های زنانه و یا مهمانی های عصرانه مناسب باشد. توصیه می شود حتما به میدان هفت تیر سر بزنید تا خرید لذت بخشی داشته باشید.

اگر میخواهید جایی بروید و در تلاش هستید تا کسی را تحت تاثیر قرار بدهید، پس لباس مدادی بهترین انتخاب است. قد این لباس معمولا تا روی زانو و یا بالای زانو میباشد و برای مراسم های رسمی و مهمانی های شبانه مناسب است. برای مثال لباسی که یک پرستار یا پزشک می پوشد با لباس کار مهندسی و یا لباس نظامی متفاوت است. این مسئله به دلیل طراحی و پارچه ای است که در این مدل مانتو استفاده می شود که البته بسیار شیک و مجلسی است.

دیدگاهتان را بنویسید