وبسایت رسمی کفش آراد

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مرکز خرید های مانتو در تقاطع خیابان جمهوری و خیابان ولیعصر است. یکی از مهم ترین مزایای این مدل مانتو این است که تمامی خانم های چاق و لاغر به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. بازار امام زاده حسن یکی از قدیمی ترین مرکز خرید های واقع در جنوب تهران است. بازار رضا علاوه بر مانتو انواع پوشاک مردانه و زنانه و بچگانه، لباس های مجلسی، کیف و کفش و لوازم آرایش و اکسسوری از هر برندی موجود است.

در ادامه انواع و اقسام مدلها را به شما معرفی میکنیم. در تهران بازارهای زیادی برای خرید انواع پوشاک وجود دارد اما برخی از این بازارها بورس مانتو هستند. اگر قصد خرید حضوری داشته باشید، مطمئنا به خاطر وجود مدلها و رنگبندیهای متفاوت حسابی سردرگم میشوید. اگر وسیله شخصی دارید، آدرس دقیق این بازار:بزرگراه نواب، بزرگراه جوانه، شهرک شکوفه و خیابان احسانی است.

اگر به دنبال آن ظاهر واقعی و شیک هستید، انتخاب کتهای مشکی یا قهوهای تیره هرگز انتخاب اشتباهی نیست. این تنوع در صنعت پوشاک در تهران آنقدر زیاد است که اکثر افراد را دچار سردرگمی و تردید در انتخاب میکند. کشش زیاد بر روی تاندون آشیل که به علت نداشتن پاشنه ایجاد میشود، همراه با نداشتن قوس کف پایی که در این نوع کفش ها معمول است موجب میشود فاشیای کف پا دچار کشش شود. استفاده از رنگ های سفید و صورتی در سارافون ها و کت های طراحی شده روی آن می تواند جلوه ای زیبا و جذاب را به لباس ببخشند.

بعد از هر بار پوشیدن با دستمال نمدار خاک را از روی کفش پاک کنید. در فصل گرم تابستان، پوشیدن مانتوهایی که دارای پارچه زیادی هستند یا از جنس گرم و داغ تهیه شده اند، چندان جالب نخواهد بود. کتهای زنانه معمولاً تا ناحیه لگن را میپوشانند، در حالی که مانتوها بلندتر هستند و در قسمت بالای ران یا وسط ران قرار میگیرند.

هرچه پاشنه بلندتر باشد فشار بیشتری را به پنجه وارد میکند. سالیان سال است که مزونهای مختلف، مدل مانتو های بسیار جدید و امروزی را وارد بازار میکنند و امکان خرید زیباترین مانتو را برایتان فراهم مینمایند. خرید مانتو دخترانه قیمت پایین و با کیفیت در این بازار بسیار راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید