پیدا کردن کفش مناسب ،شناخت کفش مناسب،کفش مناسب کودکان،اهمیت کفش مناسب پا،کفش بانوان

همه طرفداران استقلال تا کنون میدانند که این لباس سری سومی هم دارد که برای برخی از آنها این لباس سوم از جایگاه بسیار ویژهای برخوردار است. لباس سوم استقلال کاری بسیار خاص و ویژه است که با دیدن آن تمام ذهنیات خود را از کارهای دیگر پاک میکنید و به سمت خرید این لباس میروید. از نظر رنگ این لباس باید به رنگ همیشگی استقلال یعنی آبی اشاره کنیم و بگوییم که لباس کلاسیک استقلال دارای رنگ آبی بدون هیچ زمینهی طراحی با رنگ دیگری است که همین موضوع آن را ویژه کردهاست. در لباس اول استقلال لوگو به صورت گلدوزی شده است که در قسمت چپ پیراهن جای میگیرد که این یعنی شما هوادار تیم استقلال هستید.

مانتوهای بلند بدون دکمه یا به اصطلاح “جلوباز” جای مانتوهای جذب و کشی را گرفت و خانم ها ترجیح می دهند از مدل های آزادتری مخصوصا در فصول گرم استفاده کنند. در رویه این مدل کفش معمولا از کرباس یا چرم استفاده می شود. به لباس های کلوش (A-Line Dress) نیز گفته می شود. مرکز خرید و تفریحی کوروش در غرب تهران نیز بازار دیگری برای خرید مانتو است.

گالوش ها هم برای زنان و هم برای مردان طراحی شده اند و اغلب از جنس لاستیک هستند و گاهی نیز با پارچه پوشانده میشوند. هالند این روز ها از شرایط آرمانی به دور است و با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می کند. همه چیزی که شما نیاز دارید یک شامپو بچه یا نرم کننده، آب ولرم، یک حوله و یک تشت (یا کاسه) است. از خصوصیات این لباس باید به رنگ آن اشاره کنیم که بسیار خاص و منحصربهفرد است. اگر بخواهیم از ویژگیهای خاص این لباس سخن بگوییم باید ابتدا به سادگی آن اشاره کنیم زیرا یکی از سادهترین لباسهای موجود برای هواداری از تیم استقلال، لباس کلاسیک استقلال است و تا مدتها میتوانید از آن استفاده کنید.

باشگاه استقلال همیشه لباسهای تیمش را در دو الی سه سری عرضه میکند که به لباس اول و دوم و گاهی هم لباس سوم مطرح هستند. یکی از این لباسهای خاص و منحصر به فرد، لباس دوم تیم استقلال است که بسیار جذاب بوده و به صورت اورجینال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید