پیدا کردن کفش مناسب ،شناخت کفش مناسب،کفش مناسب کودکان،اهمیت کفش مناسب پا،کفش بانوان

ویژگی این نوع پارچه ها این است که به اصلا چروک نمی شوند ، سبک هستند. البته باید دقت داشته باشید به دلیل قیمت بالای مانتو مجلسی حتما باید نگاهتان به بودجه ای که می خواهید صرف خرید مانتو مجلسی کنید باشد و در انتخاب سایز و طرح دقت لازم را داشته باشید. پارچه های نخی دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگبندی است. پس بهتر است برای این که تعادلی نسبی بین بالا تنه و پایین تنه شان ایجاد شود لازم است مانتوهایی با رنگ روشن و طرح دار را با شلوارهای ساده و یک رنگ بپوشند. یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب یک مانتوی مناسب توجه به سن و سال است.

قبل از آن که برای انتخاب و خرید یک مانتو مناسب اقدام نمایید لازم است که به یک سری نکات مهم توجه ویژه ای داشته باشید. مانتوهایی را انتخاب کرده و بپوشید که در قسمت سینه تزئینات توجه برانگیز دارند. مثل خانم های درشت اندام آن ها هم نباید سراغ مانتوهای تنگ یا گشاد بروند زیرا اندامشان را از فرم زیبای خود دور خواهد کرد.

قطعا انتخاب و ویژگی های مانتوهای اداری و رسمی با سایر مانتوهای زنانه تفاوت های زیادی دارد که در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد. این نوع پارچه مقاومت خیلی زیادی در برابر ساییده شدن یا کشیدگی دارد. همچنین اگر مانتویی با جنس پلی استر خریداری کنید به علت مقاومت بالای پارچه آن با خیال راحت می توانید آن را اتو کنید. اندازه بزرگتر از همان مدل ممکن است مناسب نباشد و کفش پنجه پهن راحت تر باشد. مناسب تر است خانم های میانسال مدل مانتوهای های سرسنگین تر را انتخاب و خریداری کنند و از پوشیدن مدل های اسپرت اجتناب کنند.

مانتوهای نخی از آنجایی که بسیار نازک ، شبک و در نتیجه خیلی خنک هستند برای استفاده در فصل تابستان بسیار مناسب نیز پرطرفدار و پر فروش هستند. در درجه دوم بهتر است سراغ مانتوهای خیلی بلند نیز نروید زیرا شما را کوتاه تر از حد معمول نشان می دهد. اغلب مانتوهای دخترانه امروزی دارای مدل های نسبتا ساده و مدل های بدون یقه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید