چگونه از کوچک و بزرگ شدن لباس (آب رفتن) جلوگیری کنیم؟

اگر نگاهی به استایل سلبریتیها بیاندازید متوجه میشوید؛ یکی از مواردی که همواره در لایه لایه پوشیدن لباس خود استفاده میکنند، کت آستردار است! این پارچهها نه تنها گرمای بدن را حفظ میکنند، بلکه به استایل شما نیز جذابیتی دوچندان میبخشند و اجازه میدهند چندین لایه لباس را روی هم بپوشید، آن هم بدون اینکه حجیم و چاق به نظر آیید.

البته کت تنها در استایل مردانه نبوده و زنان نیز میتوانند با کت، استایلهای زیبا و شیکی را برای خود بسازند. قیمت کفش مردانه چرمی و کفش طبی مردانه نسبت به دیگر گزینهها، کمی بالاتر است البته به شرطی که جنس آن مرغوب باشد. البته ما در مقالهای جداگانه درخصوص لباسهای ضروری کمد لباس صحبت کردهایم.

با این تفاسیر؛ یقه اسکی را باید جزء لباسهای ضروری در کمد لباس دانست. در استایل دامادی پرهیز از استفاده از زرق و برق های فراوان در لباس و اکسسوری ها همچینین رنگ های جیغ از موارد ضروری است. برای اینکه بتوانید فرشته های کوچولو رو خوشحال کنید باید برایشان لباس های عید قشنگی خریداری کنید. هرچند که در این انتخاب باید به سراغ کتهایی با یقههای بزرگتر بروند تا یقه آن بر روی شانههایشان بیوفتد. وی فراهم شدن امکان واکسیناسیون همگانی از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم را نقطه عطفی برای بازارهای بحران زده میداند و میافزاید: واکسیناسیون عمومی خیلی تأثیرگذار بود.

بوت و نیم بوتهای برند کروم دارای ساختاری محکم هستند که در زمستان برای راه رفتن بر روی سطوح یخبسته و خیس بسیار مناسب است. مدل مانتو ۹۹، آستین گشاد، با رنگ روشن و بسیار لاکچری، مخصوص مهمانیها و مجالس. در ابتدا این مدل پاشنه دو اینچی بودند که به مرور کمتر شد.

اگر الیاف قبل از اینکه بافته شوند یا پارچه قبل از اینکه لباس دوخته شود آب رفته باشند، در طول استفاده کمتر آب خواهد رفت. کفش اسنیکرز ساده ساق کوتاه، کفش اسنیکرز مچ دار یا نیمه ساق، کفش اسنیکرز رسمی، کفش اسنیکرز ورزشی و کفش اسنیکرز ساق دار از جمله مدل های این نوع کفش می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید