چگونه از کوچک و بزرگ شدن لباس (آب رفتن) جلوگیری کنیم؟

لباسی که نشان دهنده سلیقه شخصی شماست و حتی میتواند در صورت بیعیب و نقص بودن به عنوان الگو مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال بهتر است در یک مصاحبه شغلی از لباسهایی که رنگ خنثی و سردی دارند، همچون مشکی و آبی استفاده کنید که انتقال دهنده حس اعتماد، اعتماد به نفس، جدیت، صلاحیت و میزان حرفهای بودن شما هستند.

به عنوان مثال اگر مانتو زرشکی خریدید، سعی کنید رنگ شلوار و روسری خود را طوری انتخاب کنید که با رنگ مانتو همخوانی داشته باشد و با آن ست شود. در انتخاب لباس باید سراغ رنگهایی بروید که هم با رنگ پوست شما همخوانی دارند و هم مورد علاقه شما میباشند.

چرا که رنگ آبی رنگ آرامش است و میتواند برانگیزاننده خلاقیت و استعداد شما باشد. مثلاً اگر دوست دارید احساس آرامش و اعتماد به نفس نمایید و از میزان استرس خود بکاهید، بهتر است لباس آبی رنگ بپوشید. دقت در رنگ لباسی که انتخاب میکنید، نیز بسیار مهم است و تاثیر به سزایی در میزان جذابیت و زیبایی شما دارد.

برای انتخاب رنگ لباس کافی است یک رنگ از یک لباس را به عنوان رنگ پایه انتخاب کنید و بقیه رنگها را با آن ست و ترکیب نمایید. یا به عنوان مثال دیگر اگر برای اولین بار قرار است فردی را ملاقات کنید، بهتر است لباسی انتخاب نمایید که رنگ آن مشکی و یا قرمز باشد. مثل رنگ سیاه، سفید، قرمز و سبز که به راحتی با رنگ زرشکی ست میشوند و ترکیب فوق العادهای به وجود میآورند.

دیدگاهتان را بنویسید