چگونه مدل مانتویی شیک انتخاب کنیم/ رازهای انتخاب مدل مانتو با توجه به فصل

4. اینکه به لباسها فرصت دهید که در هوای آزاد خشک شوند آسانترین راهکار برای جلوگیری از آب رفتن و گشاد شدن لباسهاست. برای کوچک کردن لباس، برعکس کارهای بالا را انجام دهید، از آب داغ، حرکت زیاد و به جای هوای آزاد از گرمای خشککن استفاده کنید. باسلام فقط بازار محصولات نیست، خدمات بسیاری را هم پوشش میدهد. وقتی که آماده میشوید تا به بیرون از خانه بروید و لباس خود را از توی کمد بر میدارید تا بپوشید، ناگهان متوجه میشوید که لباس اندازه شما نیست، چه اتفاقی افتاده، چاق شدهاید نه لباس آب رفته است. برای این کار هم لباس را پیش خیاطی حرفهای ببرید تا درزها را باز کند.

حتی اگر تمام «قوانین» شستوشوی لباس را رعایت کنید، باز هم کوچک و بزرگ شدن لباسها ممکن است اتفاق بیافتد. کت و شلوار طوسی خود را با یک جفت بروگ قهوه ای ست کنید تا دیگران از شما چشم بر ندارند. در واقع شما باید به دنبال تولید کننده ای باشید که با تکنیک طراحی مانتو با توجه به فاکتور ها و معیارهای مختلف آشنایی داشته باشد.

رنگ مانتو امری کاملا سلیقه ای است و می توانید هر رنگ مانتویی را تهیه کنید. اگر یک لباس عالی پیدا کردید و برایتان بزرگ است، آن را پیش یک خیاط حرفهای ببرید تا برایتان درست کند. اگر بر اثر چاقی یا زایمان شکم و پهلوهای بزرگ و چاقی دارید به شما توصیه می شود که از طرح مانتو برای شکم بزرگ استفاده کنید. گاهی اوقات یکی از مشتریان از ما میپرسد که چگونه میتواند لباسی را که خریده و برایش بزرگ یا کوچک است به سایز مناسب برساند. سارافونی که در زیر این مدل مانتوها مورد استفاده قرار می گیرد را نیز می توان جنس حریر ساده و یا پارچه های گیپور البته با رنگی متفاوت، در نظر گرفت.

اگر شما قصد دارید از این مدل در فصل تابستان و بهار بپوشید بهتر است پارچه های نخی و حریر را انتخاب کنید. بعضی از تولیدکنندگان لباس، بهخصوص برندهای ارزان قیمت، با کشیدن الیاف پوشاک سعی میکنند طول آن را زیاد کنند تا در حد امکان بتوانند در مصرف الیاف صرفهجویی کنند. فروشگاه ماه ایمن عرضه کننده انواع کفش های ایمنی استاندارد با برندهای داخلی و خارجی معتبر با بهترین قیمت بازار است. این مدل با انواع شلوار، دامن در مجالس مختلف قابل ست کردن است. ست این مانتو با کیف و شال رنگ روشن برای مجالس بسار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید