چگونه مدل مانتویی شیک انتخاب کنیم/ رازهای انتخاب مدل مانتو با توجه به فصل

پیشنهاد ما به شما یک تولید کننده و پخشکننده معتبر در حوزه انواع مدل مانتو شلوار اداری به نام «طاعتی» است. همچنین استفاده از انواع مانتو و شلوار اداری و رسمی نیز برای خانم های شاغل بسیار پر کاربرد است. لباس های جذب نیز بسیار مناسب مراسم رسمی هستند و برای خانم هایی که اندامی به حالت ساعت شنی دارند بسیار مناسب خواهد بود. لباس شب بندی، لباس هایی با یقه های گرد هستند که با بند نگه داشته می شوند. به طور مثال اگر تمایل دارید لباس های بلند که تا نوک پا ادامه دارند را بپوشید، توجه داشته باشید که باید قد بلندی داشته باشید.

لباس شب نامتقارن مناسب خانم های است که تمایل دارند کمی متفاوت تر به نظر آیند. اگر به تیپ های اسپرت علاقه زیادی دارید در بخش قبلی دنیای مد نمناک گفتیم که در هنگام پوشیدن مانتوی اسپرت از شال و روسری و شلوار و کفش و کیف و اکسسوری ها با طرح اسپرت استفاده نمایید. آی بولک انواع مدل های مانتو زنانه متناسب با فصل را برای شما در نظر می گیرد.

در نتیجه برای مهمانی های دوستانه نیز مناسب می باشند. لباس های کلوش مناسب انواع مراسم های رسمی نیز هستند. به لباس های کلوش (A-Line Dress) نیز گفته می شود. لباس های کوتاه و بلند نیز در این دسته قرار می گیرند. یکی از مواردی که به برجسته شدن آنها در محیط های کاری کمک می کند انتخاب کفش مناسب است.

برای انتخاب مانتوی مجلسی هم علاوه بر رنگ مشکی، می توانید از طوسی و سرمهای کمک بگیرید. زیرا که علاوه بر زیبایی باعث می شوند تا فرد آزادانه بتواند حرکت کند. این لباس ها را می توان با کفش های مختلفی پوشید و علاوه بر زیبایی، بسیار راحت بوده و فرد می تواند آزادانه حرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید