چگونه یک لباس پولک دار را با کفش و اکسسوری ست کنیم؟

آنها نه تنها احساس راحتی به شما میدهند بلکه حس کنترل و سرعت بیشتر نیز به شما هدیه میدهند. بیشتر لباس زنان عشایر از پارچههای رنگی و شاد است و به شکلی از نقش و طرح طبیعت در لباسها بهره گرفته میشود. البته گاهی خانم ها از انواع سارافون های رنگی هم در مهمانی های کوچک و خودمانی بهره میگیرند.

جیب ها در دو دسته جیب های خارجی و جیب های داخلی قرار می گیرند و جدا از نقششان، در تزئین لباس ها نیزکاربرد دارند. جیب های داخلی از داخل لباس دوخته می شوند و فقط قسمت شکاف بالای جیب از بیرون مشخص است. فقط کافی است هنگام خرید مانتو اداری جدید به یاد بیاورید که فعالیت در محیط کار امری ساده نیست و گاهی تحرک زیادی به همراه دارد.

نوزادان فقط به جوراب یا پاپوش برای گرم نگه داشتن و به عنوان محافظ نیازمند هستند. زنان عشایر بخصوص تازه عروسها ۳ تا ۱۰ عدد از این تومانها میپوشیدند و علت این امر سرمای منطقه محل زندگی آنها عنوان شده است. از ویژگی های طراحی کفش های لوفر می توان به بدون بند بودن، کوتاه بودن رویه ی کفش و لبه ی دوری تا قوزک پا اشاره کرد. پارچه هایی با الیاف مصنوعی منشا معدنی و ترکیبات و سنتزهای شیمیایی دارند و می توان به انواع آن ها از جمله پارچه های شیشه ای ،پنبه نسوز و پارچه های ریون، آکریلیک و … اشاره کرد.

پارچه هایی با الیاف طبیعی منشا گیاهی یا منشا حیوانی دارند و می توان به انواع آن ها از جمله متقال،کرباس،کتان،مخمل،پشم ، ابریشم و…اشاره کرد. با اطمینان می توان گفت که یکی از ویژگی های لباس باکیفیت، متقارن بودن آن است. در هنگام خرید لباس هایی همچون شلوار، دامن و پیراهن، آنها را از وسط تا بزنید، در صورتی که دو طرف لباس با هم متقارن نباشد بهتر است که از خرید جنس خودداری کنید. چکار کنیم تا قد بلندتر به نظر برسیم! مدلهای متنوعی کفش زنانه در فروشگاهها وجود دارد.از مدل راحت و روزانه تا مدلهای مجلسی و پاشنه دار.

دیدگاهتان را بنویسید