چگونه یک لباس پولک دار را با کفش و اکسسوری ست کنیم؟

توجه داشته باشید که اگر می خواهید از این نوع مانتوها برای فصل تابستان استفاده کنید باید قبل از هر چیز به جنس و رنگ پارچه توجه کنید. خرید از مارک و برندهایی که قبلا امتحان کردهاید را اولویت قرار دهید؛ زیرا، در چنین حالتی درک بهتری از سایز و چگونگی قرار گیری کفش بر روی پا خواهید داشت.

روی آن چارقدهای معروفشان را سر میکنند که چهارگوش و ضخیم هستند. در صورتی که مجبور هستید از چوب لباسیها و آویزهای لباس استفاده کنید، یک کاور بر روی آن قرار دهید. سوزندوزی روی لباسها به ارزش آنها اضافه میکند و ظاهرشان را چند برابر قشنگ میکند، مثل سوزندوزی پایین شلوار، یقه و سرآستین.

بگذارید پولک ها تمام جواهرات شما روی بدن شما باشند. همچنین رنگ این لباس ها نیز باید با توجه به شرایط انتخاب شود تا جلوۀ نهایی خود را نمایان کند. کفش ها و چکمه های ایمنی امروزه تقریبا در همه زمینه های شغلی برای همه ی رده ها اعم از کارمند، مهندس، کارگر، تکنسین و… به منظور محافظت شخصی از پاها مورد استفاده می باشند. مردان ترکمن تنپوش، کلاه و شلوار پنبهای بهتن می کنند. به این ترتیب زیبایی شلوار بندری هم دیده میشود.

همچنین این مدل از مانتوها را میتوان با شلوار جاگر و صندل بندی تخت پوشید. مشخصه این چارقد، گلهای رنگارنگش است. تنوع کفش های زنانه از نظر جنس، رنگ و شکل و طراحی بی پایان است. استایل کردن این مدل کفش در موقعیت های غیر رسمی نیز بلامانع است و جذابیت خاص خود را دارد.

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که مراقبت از لباسهای فصلی چگونه است؟ پیش از این، مد بسیار کندتر تغییر میکرد و روند و تولید کفش در کشورهایی که در شرایط اقتصادی خوب و با پیشرفت سریع هنر و زیباییشناسی بودند آغاز شد. مدل مانتویی که به تازگی وارد دنیای فشن و مد شده و توانسته تاکنون طرفداران زیادی را به خود جذب کند، مانتوی گلدار است. همه چیز را در مورد مد و استایل فلورال یا گل گلی (Floral style) اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید