کفشهای جدید هالند، چراغ سبز به رئال؟

سالیان طولانی است که این کفش ها باتوجه به کاربرد و ظاهر ساده سلایق مخالف را پوشش داده است. با اینکه در چند سال اخیر در بازار عبدل اباد فروش پارچه مرسوم بود اما چند سالی است جای خود را به بورس مانتو های شیک با طرح های جدید داده است.

معمولا جنس این پارچه ها حالت شل دارد. همینک میتوانید مدل جدید با کد 835 که تمام چرم طبیعی بوده و کفی و زیره کاملا طبی دارد را مشاهده و خرید نمایید. کفشهای مردانه معمولا در یک فرم ساخته میشود.کفش چرم بهترین گزینه است. مدل دیگه ای که در دسته کفش های کلاسیک مردانه قرار گرفته و به عنوان کفش مردانه رسمی استفاده میشه کفش دربی است که به عنوان کفش چرم برت نیز شناخته میشود. عمده ایی از تولیدی های پوشاک تهران در کوچه برلن و اطراف آن قرار دارند. به دلیل زیاد بودن تولیدی های مانتو در این منطقه آن منطقه را به یکی از قطب های خرید مانتو تبدیل کرده است.

کفش گالوش پا را بطور کامل پوشش میدهد و به دلیل ضد آب بودن آنها پاها را در برابر باران و گل و لای محافظت میکند. اگر به دنبال مانتو ترک، خرید مانتو مجلسی شیک و حتی مانتو اسپرت میتوانید در میدان هفت تیر ان را بیابید. مانتوهای مجلسی در میدان فاطمی به ندرت یافت می شود و مانتوهای اسپرت و اداری و دانشجویی از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

این بازار برای خرید مانتوهای اسپرت مناسب است ولی در این بازار نمیتوانید مانتو های ترک و مجلسی شیک پیدا کنید. نازی آباد یکی دیگر از مراکز خریدی است که برای خرید هرنوع پوشاک زنانه به خصوص مانتو مناسب است و دارای بوتیک ها و مغازه های پوشاک بسیاری با لباس های بروز و با کیفیت است. مدل و استایل مانتو جلو دکمه دار را میتوان در بسیاری از استایل های دورهمی های دوستانه، تیپ اداری و محیط های رسمی تر هستید، استفاده کنید.

اگر تصمیم به پوشیدن مانتوی طرح دار گرفته اید مانتوهایی که طرح های بزرگی دارند، مانتوهایی که خط های عمودی دارند و مانتوهای چهارخانه درشت را کنار بگذارید و سراغ طرح های ریز و ساده تر بروید. در یک سال اخیر افتتاح خط مترو قائم آزادگان و ایستگاه میدان جهاد دسترسی به میدان فاطمی را آسان تر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید