کفش طبی چه ویژگی و مزیتهایی دارد و برای چه افرادی مناسب است؟

بعضی ها هم هستند که هیچ ناراحتی در پای خود ندارند ولی میخواهند کفش مناسبی داشته باشند تا در آینده مشکلی در پای خود نداشته باشند. گرچه زنان هم کفشهای پرنقش و نگار میپوشیدند که پشت دامنهای بلند پنهان میشد. در کفشهای مغزیدار گودیر نواری از چرم ، لاستیک یا پلاستیک دورتادور زیرهی کفش دوخته میشد. کفشهای طبی ارتوپدی برای کمک به اصلاح پاها طراحی شدهاند.

صندلها برای مدتی در اروپا بر کفش ارجحیت داشتند. جنس زیره کفش ایمنی مناسب به گونه ای است که ضد لغزش در برابر مواد نفتی، روغنی و محیط های اسیدی است و همچنین عایق الکتریسیته می باشد. نوعی از آن ها در برابر حرارت مقاوم بوده که معمولا مناسب آتش نشان ها می باشد .

همهچیز از آنجا شروع شد که پا در برابر اثرات خارجی، نیازمند محافظتی واقعی بود. ]، اولین ساختارهای کفش شکل گرفت؛ پاشنهی کفش اختراع شد و به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت. یکی از محصولات ویژه ای که به عنوان کفش کار استفاده از آن مورد توجه قرار دارد کفش های طبی است.

جنس مواد به کار رفته در زیره ی کفش های ایمنی بسته به نوع شغل و خطرات پیش روی آن متفاوت اند. به دلیل اینکه کفش کار برای محیط های متفاوت که از نظر درجه خطرات مورد تهدید مختلف است طراحی می شود باید تمام مسائل ایمنی در آن در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید