کفش – فروشگاه لباس مکس بکس

با اضافه کردن جواهرات بلند و یا پوشیدن صندل میتوانید استایل خود را تکمیل کنید و مطمئن باشید که همه آرزو میکنند، به اندازه شما شیک و راحت باشند. شما میتوانید این لباس را با یک ژاکت خزدار با طول متوسط ، یک جفت کفش پاشنه بلند و بندی و یا حتی چکمه های بسیار بلند ست کنید.

مانتو زنانه اسپرت یکی از مدلهایی است که تنوع بسیار زیادی دارد و انواع مانتو جلو باز و مانتو زنانه جلو بسته را میتوانید در میان مانتوهای اسپرت برای استفادهی روزمره پیدا کنید. یکی از محبوب­ترین مدل کفش­های ورزشی اسنیکرز می­باشد. این مدل لباس زنانه از نوع کوتاه و معمولا بدون استین است و مناسب کسانی است که بدن های لاغر و کشیده دارند (ساختار بدنی آنها مستطیل شکل میباشد).

در کفش های ایمنی مناسب و باکیفیت به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع پا و بیماری هایی نظیر قارچ، باکتری و… ناشی از طولانی بودن ساعات کاری، در آستر داخل کفش از چرم میشن استفاده شده است. این لباس ضمن باز بودن در ناحیه شانه، دارای استین یا چین در ناحیه بازو میباشد. حواستان باشد که لبهها را بکشید یا از اجسام سنگین برای لبهها استفاده کنید تا در طول فرایندخشک شدن، مواد پارچه جمع نشود. این مدل لباس زنانه با پیچیده شدن یک طرف لباس به طرف دیگر و گره خوردن کمربند آن به دور کمر و یا پشت لباس، فرم اصلی خود را نشان میدهد.

این مدل لباس زنانه کاملا مناسب فصل تابستان است چراکه بالاتنه این لباس استین ندارد و یقه گرد آن تنها بایک بند که به دور گردن گره میخورد، بسته میشود. مانتو به عنوان یک پوشش زنانه؛ در طرح و مدل های متفاوت، در محیط بیرون از منزل از جمله مدارس، ادارات و سازمان های خصوصی و میهمانی ها پوشیده می شود. این لباس در ناحیه باسن تنگ می شود و به تدریج هرچه به سمت حاشیه لباس برویم گشادتر میشود. باتوجه به گسترده گی بی حد تهران وزیاد شدن جمعیت آن،الزاما مراکز خرید نیز ،طبیعتا زیاد میشود واین مراکز خرید اغلب واکثرا به فروش مانتو وانواع لباس زنانه روی آورده اند.

این مدل لباس زنانه برای کسانی که اندام ساعت شنی دارند ایده ال است زیرا برآمدگی های بدن را در معرض دید قرار می دهد. مقاله بایدها و نبایدهای پوشیدن لباس بادی زنانه را بخوانید. مقاله آشنایی با ده ها نکته و ایده برای پوشیدن لباس یقه قایقی را بخوانید. پوشیدن این لباس باعث میشود که بقیه فکر کنند اندام شما به شکل ساعت شنی میباشد حتی اگر واقعا چنین اندامی نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید