کفش کلاسیک مردانه

فردی که دچار اضافه وزن است با پوشیدن لباس گشاد تنها باعث می شود که دیگران فکر کنند این فرد، چاق تر از گذشته شده است. رنگ های روشن این افراد را حجیم تر از آنچه هستند نشان می دهند و ممکن است اطرافیانشان تصور کنند، چاق تر از گذشته شده اند.

برخی افراد چاق دارای این تصور غلط هستند که اگر لباس های اندامی و مناسب افراد لاغر را بر تن کنند، لاغرتر از آنچه هستند به نظر می آیند. لباس اندامی برای افراد چاق، تنها باعث می شود اضافه وزنشان در معرض نمایش گذاشته شود و بعضا تصویری مضحک از خود بر جای بگذارند. لباس هایی باخطوط عمودی جلوه بهتری از اندام این افراد به نمایش می گذارند زیرا خطوط عمودی تا حد زیادی در نشان دادن اندام لاغر به افراد کمک می کنند.

بنابراین انتخاب سبک مانتو مناسب و ست کردن آن با بقیه لباس ها، تاثیر زیادی در استایل و تیپ آنها خواهد داشت. صندل ها، پای ثابت استایل در فصول گرم سال هستند، سبک، راحت و خنک بودن از جمله مزایایی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. اگر به دنبال یک پالتو سبک وزن برای پاییز یا یک مانتو زمستانی هستید که فقط برای خانمها ساخته شده باشد، بهترین مانتوها در چرم مشهد هستند.

یا اهل بیرون رفتن از خانه هستید و وسایل ورزشی و سفر (ساک، کولهپشتی، چمدان) بیشتر به کارتان میآید؟ پارچه های پشمی، بافتنی و چرمی شما را چاق تر از آنچه هستید نشان می دهند. پوشیدن لباسی از جنس این نوع از پارچه ها برای آقایان مناسب تر است. چه بخواهید برای مصاحبه شغلی از نظر ظاهری زیبا به نظر برسید، انتخاب لباسهای شیک و ارزان ما مطمئناً برای هر مناسبت با سبک شما مطابقت دارد. کفشهای کلاسیک از نظر ظاهر بیرونی، زیبایی خاصی را برای چشمها به ارمغان می آورند. هرگز پارچه های سنگین را برای رفتن به عروسی ها و مجالس مهم انتخاب نکنید.

شلوارهای مناسب برای کفش کلاسیک چرم مردانه، آنهایی هستند که اندازه لبه مناسب دارند، مهم نیست چه مدلی از شلوار جین باشد. بهتر است کفش را در خانه امتحان کنید تا زیر آن کثیف نشود و فرصت استفاده از گارانتی را از دست ندهید. 6 هزار دست لباس از محل کمک های جشن گلریزان بین دانش آموزان محروم خراسان جنوبی توزیع شد.

دیدگاهتان را بنویسید