۱۰ نکته که در شستن لباس باید رعایت کنیم

علی رسولی گفت: این ۴۵۰ سری لباس شامل،پیراهن، شلوار، جوراب، مانتو، چادر، روسری و کفش است. اگر ساکن تهران باشید محال است سری به کوچه برلن نزده باشید. در هنگام انتخاب کفش تابستانی مردانه به رنگ آن و راحتی توجه بیشتری داشته باشید. در هر بیماری پا، ممکن است نیاز به استفاده از کفشی با خصوصیات خاص باشد که با بیماری دیگر متفاوت است ولی خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش های طبی باید واجد آنها باشند.

آنها قابل پیش بینی نیستند و ارتباط برقرار کردن با این افراد به طور همزمان هم سخت است و هم آسان. به همین خاطر آنها را از لباسهای ظریف دور نگه دارید. در گذشته رنگ بنفش مختص طبقه اشرافی و بیانگر کمال، ثروت و تجملات بود و تنها آدم های ثروتمند استحقاق پوشیدن لباسهای بنفش را داشتند.

کسانی که رنگ سبز را دوست دارند زندگی فعالی دارند در فضای مطلوبی زندگی می کنند و وضعیت مالی باثباتی دارند. آن ها مهربان هستند و قلب رئوفی دارند. کسانی که صورتی دوست دارند رمانتیک و خوش بین هستند و مهربانی و ارامش را تحسین می کنند. لذا برای روشن شدن مسیر خرید توصیه ما به شما خریدار گرامی این است که میزان بودجه خود را برای خرید کفش تعیین نمایید.

در سال ۲۰۱۰ کفش های قایقی یکی از کفش های مد روز محسوب می شدند که توسط مردان و زنان پوشیده می شدند. به علاوه رنگ زرد توجه را جلب می کند به همین دلیل در بیلبوردها، تبلیغات، سایت ها و خطوط خیابان ها از این رنگ استفاده می شود. معمولا انسان های مهربان، عاطفی، مودب و خجالتی این رنگ را انتخاب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید