۴۰ مدل لباس زنانه ای که باید آنها را بشناسید

وجود تکه پارچه های اضافی و دکمه داخل لباس برای مواقعی است که لباس به تغییر جزئی نیاز پیدا کرده است و خود مصرف کننده بتواند این تغییرات را اعمال نماید. قرمز رنگ عشق و قدرت است و به گفته متخصصین مد اگر می خواهید روی کسی تاثیر بگذارید این رنگ را انتخاب کنید.

اما امروزه رنگ بنفش بیانگر خلاقیت، بصیرت و عشق به هنر است. صورتی رنگ آرام بخش، گرم و زنانه و آرام بخش است. این مدل لباس زنانه بسیار زیبا و کاربردی است و میتوانید آن را در مراسمات غیررسمی برتن کنید. مدل مانتو جدید تنها شامل طراحی و دوخت نمیشه، بلکه رنگ سال نیز در جذابیت آن بسیار تاثیرگذار است. گروه دیگری از کفش های اسپرت نیم بوت ها هستند که معمولا در فصل سرما در مدل های متنوع در بازار موجود میباشن و طرفداران زیادی دارند.

مانتو کتی یکی از مانتو های ترند امسال است که در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار موجود می باشد. سفید سمبل آزادی، خلوص، پاکی و سادگی است. رنگ سفید انسان های قابل اعتمادی که آزادی طلب و خوش بین هستند را جلب می کند. این ها ویژگی هایی هستند که مردم از کسانی که لباس قهوه ای می پوشند دریافت می کنند.

کسانی که رنگ سبز را دوست دارند زندگی فعالی دارند در فضای مطلوبی زندگی می کنند و وضعیت مالی باثباتی دارند. از دیگر نکاتی که در هنگام خرید مانتو پاییزه باید به آن توجه کرد استفاده از رنگهای گرم بیشتر استفاده کنید. آن ها مهربان هستند و قلب رئوفی دارند. در ادامه برخی از آن ها را توضیح می دهیم. علاوه بر هواداری از تیم، بخاطر ویژگی­هایی که این لباس دارد، شما در هر رشته­ی ورزشی که فعالیت کنید، می­توانید آن را بپوشید. توصیه ما این است که اگر هم می خواهید شلوار لی بپوشید، آن ها را خیلی تنگ انتخاب نکنید و از شلوارهای راسته یا دمپا کمک بگیرید و شلوار لوله تفنگی هم هرگز نپوشید.

زرد رنگ خورشید، خنده و شادی است. در گذشته رنگ بنفش مختص طبقه اشرافی و بیانگر کمال، ثروت و تجملات بود و تنها آدم های ثروتمند استحقاق پوشیدن لباسهای بنفش را داشتند. کسانی که لباس بنفش می پوشند عاطفی و احساساتی، رویاپرداز و عرفانی هستند. به گفته روانشناسان مردها جذب زنی میشوند که لباس قرمز پوشیده باشد. ابتدا لباس های اضافی را جدا کنید. کفش های آل استار یکی از انواع مدل های کفش اسنیکرز هستند که البته محبوبیت این کفشها را به ستاره های موسیقی پاپ آمریکایی در دهه هفتاد میلادی نسبت داده اند. شما در بین انواع مدل ها باید با توجه به نوع مراسم و محلی که قصد پوشیدن آن را دارید یکی از شیک ترین مدل های مانتو جلوباز را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید