100 مدل مانتو زنانه جدید و شیک اسپرت و مجلسی

شاید شما به مانتوهای روشن و با رنگ های شاد علاقه مند باشید، اما این را بدانید که برای لاغرتر نمایش داده شدن، باید از مانتوهای تیره رنگ استفاده کنید. اما در این بین، لباس کار خارجی اصل که برای تابستان یا برای محیط های گرم تولید می شود باید از جنس الیاف طبیعی باشد که تبادل گرما و هوا به راحتی انجام شود. مقاله به همراه لباس های مجلسی بلند چه بپوشیم را بخوانید.

مقاله آنچه باید درباره پوشیدن لباس مجلسی کوتاه بدانید را بخوانید. این هنرپیشه ایرانیتبار هالیوود جدیدترین چهرهای است که به تیم بازیگران فیلم جدید نولان به نام اوپنهایمر درباره جی. مقاله آنچه باید درباره پوشیدن لباس مجلسی میدی بدانید را بخوانید. همچنین به دلیل این که الگوی این مانتوها به صورت کاملا تخصصی تهیه می شوند و در تعداد کم تولید می شوند، این نوع مانتوها باید به صورت سفارشی دوخته شوند. این لباس در ناحیه باسن تنگ می شود و به تدریج هرچه به سمت حاشیه لباس برویم گشادتر میشود.

این لباس ضمن باز بودن در ناحیه شانه، دارای استین یا چین در ناحیه بازو میباشد. از ویژگی اصلی این مدل لباس میتوان به بسته بودن قسمت جلوی لباس اشاره کرد. این سبک برای کسانی که میخواهند شانه و بازوی خود را به رخ همه بکشند، بسیار مناسب است. این لباس مناسب کسانی است که میخواهند توجه همه را به پاهای خود معطوف کنند. مانتو مینیمال از انواع زیر مجموعه های مانتو ساده به حساب میآید. این لباس برش مستطیل شکل و ساده ای دارد.

لباس اسلیپ معمولا از جنس ساتن میباشد، یقه V شکل دارد و دارا دو بند نازک است که برروی شانه قرار میگیرند و پیراهن را بالا نگه میدارد. این لباس مناسب مهمانی های غیررسمی میباشد و برای بدن های گلابی شکل ایده آل است چراکه شانه های جذاب شما را در معرض دید میگذارد و پایین تنه شما را جذاب تر میکند. این لباس ها اغلب از پارچه های کشی تهیه میشوند برای مهمانی های شبانه مناسب هستند. این لباس برای مهمانی های زنانه بسیار جذاب و شیک است به خصوص اگر آن را با چکمه های بلند ست کنید.

این مدل لباس زنانه کاملا مناسب فصل تابستان است چراکه بالاتنه این لباس استین ندارد و یقه گرد آن تنها بایک بند که به دور گردن گره میخورد، بسته میشود. اگر میخواهید کفش چرم شما برق بیفتد و مانند روز اول بشود با استفاده از پنبه و سرکه آن را پاک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید