19 سبک از انواع مدل مانتو زنانه جدید دنیا 🥻 مجله وقت مد

مانتوها در اوایل بهطور معمول، توسط کارگران (احتمالاً زن) که در مشاغل پایین دست و مراقبتی که امکان کثیف شدن لباس در آن بالا بود، پوشیده میشدند. در ادامه، شش تیپِ لباس پوشیدن را با یکدیگر بررسی میکنیم و به شما خواهیم گفت هر یک از این تیپها حامل چه نوع اطلاعات شخصیتی است.

هیچ چیز به اندازه یک رنگ جسور و روشن باعث نمیشود که استایل مشکی شما بهبود پیدا کند. برای مثال، یک شلوار فاق بلند نارنجی را با یک تاپ مشکی ترکیب کنید اما اگر میخواهید شکم خود را مخفی کنید میتوانید ژاکت گشاد و بزرگ را امتحان کنید. برخی از این ترکیبهای رنگی شامل سبز و زرد، آبی کمرنگ و صورتی، مشکی و نارنجی و بنفش و سفید هستند.

شما میتوانید همراه با ترکیب رنگ بنفش و سفید از اکسسوریهای طلایی و نقرهای استفاده کنید و بهاینترتیب، ظاهر مجلسیتری داشته باشید. صورتی و خاکستری ترکیبی بسیار عالی است که میتوانید در همه فصول سال از آن استفاده کنید. مرجانی، رنگی جذاب برای همه رنگهای پوست است و ترکیب آن با رنگهای غنیای مثل بنفش، کنتراستی فوقالعاده را به استایل شما میبخشد.

ممکن است استفاده از رنگهای خنثی مانند قهوهای مایل به زرد در استایل دشوار باشد و باعث شود که ظاهر بینظمی داشته باشید اما اگر این رنگ را با رنگهای غلیظی مانند عنابی سیر ترکیب کنید ظاهر فوقالعادهای پیدا میکنید. اگر تمایل به انجام چند تمرین بدنی با هم را دارید و میخواهید ورزشهای مختلفی انجام دهید، کفشهای باشگاهی میتوانند بهترین گزینه برای شما باشند. اگر شلوار اسلیم دارید، جز در موارد خاص از آن استفاده نکنید و بعد از هر بار پوشیدن آن را بشویید.

برای مثال، اگر میخواهید عکس عاشقانه برای عکس پروفایل نوروز داشته باشید میتوانید بهمنظور آماده شدن برای عکاسی از این ترکیب رنگ استفاده کنید. از سوی دیگر، تم رنگی استایل خود را میتوانید با استفاده از اکسسوریها گسترش دهید. این ترکیب رنگ باعث میشود پوستتان کرمی به نظر برسد و از سوی دیگر، استایل زنانهای داشته باشید. نکته کلیدی در این استایل این است که علاوه بر هماهنگ کردن رنگها، بافتها را نیز با هم ست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید