19 سبک از انواع مدل مانتو زنانه جدید دنیا 🥻 مجله وقت مد

این نوع از کفش را میتوان در تنوع رنگی گوناگون مشاهده کرد؛ اما رنگ مشکی و قهوهای آن بیشتر از رنگهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. مانتو یا روپوش، لباس گشادی سـت کـه روی لباسهای دیگر پوشیده می شود . دقت کرده اید یک سری از پارچه ها پود پود می شوند یا پرزها و موهای اطراف را به خود می گیرند؟

در اوایل دهه 60 و بعد از انقلاب فرهنگی که تمامی قشر جامعه به عنوان پوشش ایرانی مجبور به استفاده از آن شدند. چرا که مانتو پوشش اصلی هر خانمی محسوب می شود و تاثیر آن در استایل و شیک پوشی خانم ها را نمی توان نادیده گرفت. به خانمهایی که اضافه وزن دارند توصیه میشود که: این دسته از خانمها بهتر است مانتوهایی با برش راسته با قدی تا زیر زانو و با طرحهای عمودی و ترکیب رنگهایی که تیره در آن غالب باشد، انتخاب کنند. مدل مانتو 1400 در جدید ترین طرح و رنگ هاي گوناگون موجود هستند که بهتر است خانمها شیک پوش با توجه به فرم اندام و نیاز و سلیقه شخصی خود طرح و رنگ مدل مانتوی خودرا انتخاب کنند.

برای اینکه با استایل دانشجوییتان زیادی ساده به نظر نیایید، حتما از ساعت، کیفهای رنگی و کفشهای جذابی که با رنگ مانتوی دانشجوییتان ست میشوند استفاده کنید. به طور شگفتانگیز، برخی از چرم نسبت به انواع دیگران ارجحیت دارند و دانستن تفاوت میتواند به شما در انتخاب بهترین کفش کمک کند.

کدام یک از انواع مدل مانتو، برای شما بهتر است! درست است که این کفش ها شامل کفش های اداری می شوند، اما کفش های دیگری نیز در بازار موجودند که برای شرایط گوناگون کاری تولید می شوند. واقعیت این است که در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای لباس، باعث خواهد شد تا زیباتر و خوش هیکلتر به نظر بیاییم.

نکته جالبی که این محصول دارد این است که با جین، کت و شلوار قابل استفاده است. این هنرمند در مجموعههای تلویزیونی مختلفی از جمله دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ، پایتخت سه و کامیون ایفای نقش کرده بود. مانتو یکی از لباس های اصلی خانم های ایرانی ست که بیشترین تاثیر را برای داشتن استایلی خاص و جذاب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید