19 سبک از انواع مدل مانتو زنانه جدید دنیا 🥻 مجله وقت مد

البته اگر برای به دست آوردن یک شغل غیر رسمی که جنبه خلاقانه نیز دارد مصاحبه میکنید، میتوانید کمی انعطاف پذیری به خرج دهید و از رنگهای روشنتر نیز استفاده نماید. یا زمانی که میخواهید خود را به عنوان فرد آرام و ریلکس نشان دهید، از لباسهایی با رنگهای پاستیلی همچون نعنایی، صورتی و اسطوخودوسی استفاده میکنید.

مثلاً اگر دوست دارید احساس آرامش و اعتماد به نفس نمایید و از میزان استرس خود بکاهید، بهتر است لباس آبی رنگ بپوشید. در این صورت باید لباسی انتخاب نمایید که طرح روی پارچه آن متناسب با سایز بدنتان باشد. یعنی اگر شما اندام درشتی دارید و سایزتان بزرگ است، باید لباسی را انتخاب کنید که الگوهای طرح آن بزرگ باشد و اگر دارای اندام ظریف و سایز کوچکی هستید، باید لباسی انتخاب کنید که الگوهای طرح آن کوچک باشد.

پس برای انتخاب و خرید لباس ابتدا به برندهایی که قبلاً از اجناس آن استفاده کردهاید، سر بزنید و بعد اگر نتوانستید لباس مورد نظر خود را پیدا کنید، سراغ برندهای دیگر بروید. قبل از هر چیز مانتو مناسب با اندام خود را انتخاب کنید اگر قد کوتاه هستید مانتو بلند انتخاب مناسب تری برای شماست البته علاقه شخصی خود را بر هر چیز مقدم بدانید.

زیرا مناسب چهار فصل سال میباشد. برای مثال اگر به یک مصاحبه شغلی دعوت شدید، باید لباسی بپوشید که نه تنها مناسب آن محیط باشد بلکه با تاثیری که بر روح و روان مصاحبه کننده میگذارد، نتیجه مصاحبه را به نفع شما تمام کند. از طرفی چون اولین برخورد تا مدتها در ذهن طرفین باقی خواهد ماند و رابطه طرفین را تحت تاثیر قرار خواهد، انتخاب لباس مناسب میتواند تضمین کننده ماندگاری روابط ایجاد شده باشد. این موضوع موجب انتخاب راحت تر برای مصرف کننده شده است. هم مدل لباس و هم رنگ لباسی که انتخاب میکنید، باید متناسب با روحیات شما باشند تا بتوانند حس خوبی به شما القاء نمایند.

آکسفورد کفش بند داریست که از انواع مدل های کفش کلاسیک محسوب میشود.سادگی و ظرافت آکسفورد آنرا تبدیل به انتخاب مناسبی برای کفش های رسمی شب تبدیل کرده است. یکی از پرطرفدارترین مدل کفشهای اسپورت که این روزها طرفداران زیادی میان آقایان -به خصوص نسل جوان- پیدا کرده، کفش کالج است. دو طرف این لباس طول متفاوت دارد و بعضی از اوقات لباس در قسمت عقب بلند تر از قسمت جلو است و یا یکی از طرفین لباس کوتاه تر است. یکی از لذت بخش ترین کارهایی که خانم ها در طول زندگی خود زیاد به آن می پردازند و از انجم دادن آن لذت زیادی می برند خرید کردن است.

دیدگاهتان را بنویسید