19 سبک از انواع مدل مانتو زنانه جدید دنیا 🥻 مجله وقت مد

اگر اندام گلابی شکل دارید؛ یعنی پایین تنه شما وزن و حجم بیشتری دارد. اگر نگاهی به استایل سلبریتیها بیاندازید متوجه میشوید؛ یکی از مواردی که همواره در لایه لایه پوشیدن لباس خود استفاده میکنند، کت آستردار است! کت آستردار یا دولایه بخرید! یا اینکه به سراغ کت چرم به همراه کت خز مصنوعی یا کت جین زیر ترنچ برود؟

هرچند که در این انتخاب باید به سراغ کتهایی با یقههای بزرگتر بروند تا یقه آن بر روی شانههایشان بیوفتد. گرانی اجناس در برخی بازارهای فروش پوشاک در بولوار احمدآباد، بولوار سجاد و خیابان راهنمایی، موضوعی بود که نایب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک مشهد در گفتگو با شهرآرا بر آن تاکید ویژه میکند. وی فراهم شدن امکان واکسیناسیون همگانی از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم را نقطه عطفی برای بازارهای بحران زده میداند و میافزاید: واکسیناسیون عمومی خیلی تأثیرگذار بود.

اما مسئله اینجاست که لایه لایه لباس پوشیدن اصول خاص خود را دارد. بهتر است بدانید مطالعاتی که اخیر صورت گرفته اند نشان می دهند اگر پا در فشار باشد می تواند عملکرد افراد را به میزان زیادی کاهش دهد و این موضوع در محیط های کاری اهمیت بسیار زیادی دارد.

اگر به نیکل حساسیت دارید، بهتر است شلواری با دکمههای فلزی نپوشید، در غیر این صورت دچار حساسیت در ناحیه شکم و اطراف ناف میشوید. همچنین اگر کفشهای ورزشتان دیگر راحتی و حفاظت قبل را نداشته باشند و پشت کفشتان به نظر کهنه و پوسیده میآید، میتوانید آن را تعویض کنید. زیرا وقتی کفش ها را برای اولین بار می پوشید ، ممکن است باعث بریدگی ، تاول و درد شود . البته کت تنها در استایل مردانه نبوده و زنان نیز میتوانند با کت، استایلهای زیبا و شیکی را برای خود بسازند.

دیدگاهتان را بنویسید