19 سبک از انواع مدل مانتو زنانه جدید دنیا 🥻 مجله وقت مد

کفشها از نظر ظاهر و نحوه محکم کردنشان به انواع کفشهای بندی، سگک دار و بی بند تقسیم میشوند. در آن دوره، اروپا مملو از صندلهای مصری و کفشهای نوکتیز بود. تومان در واقع یک دامن گشاد کش دار از زیر کوینگ است. اما خرید لباس را در روشنی روز انجام دهید زیرا زیر نور مصنوعی، رنگ ممکن است تغییر کند. نکته کلیدی مورد تأکید این پژوهشگر تهیه لباس به همت خود زنان است بطوریکه در گذشته بیشترین زحمت تهیه و دوخت لباس توسط خود زنان عشایر کشیده میشد.

وی تأکید دارد که برای تهیه نخ از جهره و داراغ و برای دوخت کوینگ از سوزنهایی با شماره و سایزهای متفاوت استفاده میشد و یا برای تولید آرخچن، جوراب و یل از میلههای چوبی استفاده میکردند. کوینگ در واقع لباس اصلی از گردن تا انگشت پا را میگویند که داراری پارچه گران قیمت و رنگارنگ است.

مانتو یکی از لباس های اصلی خانم های ایرانی ست که بیشترین تاثیر را برای داشتن استایلی خاص و جذاب دارد. نور طبیعی رنگ اصلی پارچه را درست تر نشان می دهد. طراحی درست لیبل پارچه ای نشان دهنده این است که لباس با کیفیت است و تولیدکننده به محصول خود کاملا اطمینان دارد. مدل مانتو ۹۹، پشمی و جلو باز که مخصوص فصل زمستان و هوای سرد است.

کفش ایمنی همانند سایر کفش ها از تنوع رنگی و مدل برخوردار می باشند . مدل مانتوی دانشجویی را از این حیث در این دسته بندی قرار داده ایم و آن را جزو بهترین مدل های مانتو برشمرده ایم که برای فضایی خاص طراحی شده است. یکی از جاذبههای فرهنگی استان اردبیل لباس محلی است که مردمان این منطقه در زمان گذشته میپوشیدند. در ایام چهارشنبه سوری این مناطق و در مراسم «قورشاق سالاماخ» نیز از یایلیق برای گرفتن هدیه عید از آشنایان و همسایگان استفاده میشود. در برخی از مناطق آذربایجان به آن ” کل آغایی ” و در برخی دیگر از مناطق نیز به آن ” شاماخی ” گفته میشود.

دوام و ماندگاری یک پارچه برای خریدار یکی از فاکتورهایی می باشد که در صورت مشاهده آن با خیال راحت اقدام به خرید لباس می نماید. با این برند میتوانید چیزهایی که نیاز دارید را از نوک سر تا نوک پا تامین کنید. بافت شناسی پارچه تا حدود زیادی می تواند برای یک انتخاب درست به کمک افراد بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید