19 سبک از انواع مدل مانتو زنانه جدید دنیا 🥻 مجله وقت مد

کوچه برلن علاوه بر مغازه های مختلف فروش پوشاک مغازه ها و پاساژهای متعددی برای فروش مانتو نیز دارد. کوچه برلن یکی از قدیمی ترین مراکز تولید و توزیع پوشاک در تهران است. اما با توجه به آنکه کفش ایمنی یا کفش کار در جهت استفاده در محیط های کار و مشاغل صنعتی طراحی و تولید می گردد، لازم است تا از ویژگی هایی همچون راحتی و سبکی برخوردار باشد. واژه montua نام مکانی در ایتالیا است که یکی از مراکز تولید نوعی پارچه ابریشمی گران قیمت است که در دوخت مانتوهای قدیمی از آن استفاده می شد.

این کفش انتخابی بسیار مناسب برای مردان جوان است که با شلواری از جنس کتان یا جین با پیراهن مردانه باعث جذابیت استایل شما میشود و پرطرفدارترین مدل کفش در میان مردان جوان است. مدل مانتوی گلدار برای خانم هایی که می خواهند شیک و امروزی باشند و در عین حال بهترین باشند، انتخاب مانتوی گلدار می تواند برای آن ها انتخابی مناسب باشد.

لازم به ذکر است که نمی توان در این فروشگاه ها به آسانی خرید مانتو مجلسی شیک انجام داد. به دلیل زیاد بودن تولیدی های مانتو در این منطقه آن منطقه را به یکی از قطب های خرید مانتو تبدیل کرده است. عمده ایی از تولیدی های پوشاک تهران در کوچه برلن و اطراف آن قرار دارند. کوچه برلن یکی از پر مراجع ترین مراکز خرید تهران است. جهت مراجعه به کوچه برلن می توانید از ایستگاه مترو سعدی در نزدیکی آن استفاده کنید.

قبل از خرید تمامی فروشگاه ها را از نظر طرح ها و قیمت بررسی کنید. مطمئناً تعداد بالای مغازه ها و فروشگاه های مانتو فروشی قبل و بعد از این میدان آن را در رده مراکز فروش مانتو قرار می دهد. شاید تعداد کمتری از بانوان با مراکز خرید مانتو در میدان فاطمی آشنا باشند.

اگر به دنبال مانتو ترک، خرید مانتو مجلسی شیک و حتی مانتو اسپرت میتوانید در میدان هفت تیر ان را بیابید. مانتوهای مجلسی در میدان فاطمی به ندرت یافت می شود و مانتوهای اسپرت و اداری و دانشجویی از محبوبیت بیشتری برخوردارند. رییس اتحادیه کیف و کفش شهرستان اراک گفت: کیف و کفش در بازار سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش قیمت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید